Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így mi lesz? Sosem leszek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így mi lesz? Sosem leszek már képes normális kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, de fiatal korom ellenére ahogyan csak lehetséges, úgy törtek össze eddig az ellenkező nembe tartozók. Megaláztak, rám szálltak, tárgyként kezeltek, eldobtak, a kapcarongyuk voltam, és még órákig sorolhatnám, de szóval eléggé nincs jó tapasztalatom velük, pedig én mindig csak szeretetet akartam. Így képes leszek egyáltalán valaha normális kapcsolatra? Minden fiúról, férfiről már azt feltételezem, hogy csak szexre kellenék neki, és eldobna, kihasználna... Pedig egyáltalán nem vagyok egy krva, sőt... De mégis mindenki csak kihasznál, senki nincs aki őszintén szeretne, és fontos lennék neki, mindenki tárgyként tekint rám... Mikor lesz már ennek vége? :( Sosem fogok már tudni megbízni bennük...
2014. jún. 16. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a legfontosabb hogy ne állj le minden fiúval, nagyon válaszd meg kivelállsz szóba. Valószinű idáig rosszul választottad ezt meg. Én általában ugy ismerkedem, hogy társaságban, és aki tetszik, mielőtt szóbaállnék vele kicsit megtudom a közös ismerősöktől, hogy milyen is. Ha iszik, ha csunyán beszél, ha nem jár be normálisan suliba, ha nincsenek értelmes barátai, régi barátnői panaszkodtak rá, hogy szemét volt velük, akkor nem állok le vele.
2014. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

anyukám te választottál így, mert vannak rendes fiúk is a földön..

talán ismerd meg a partnered jobban mielőtt rábízod magad, és nem fog érni ennyi kudarc..

19f

2014. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
majd ha találkozol azzal aki megbecsül, elfogad, türelemmel szeret akkor boldog leszel! de ha elzárkózol és nem hagyod, hogy rád találjon akkor hosszú lesz a szenvedésed! ha össze is jössz valakivel ne add rögtön oda magad!
2014. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát... ez elég sok tapasztalat egy 16 éves lánynak. Nem tudom, mennyi idő telt el a randi-kapcsolat-ágy közt, de javaslom: legközelebb több legyen. Aki szeret, kedvel, az nem fogja hamar kezdeményezni a dolgokat. A kapcsolat minőségére adj. Talán keress máshol. Vannak rendes fiúk, csak lehet, hogy eddig észre sem vetted őket. Olyannal ismerkedj, aki a személyiségedre, a lelkedre figyel. És akkor begyógyulnak a rossz tapasztalatból szerzett sebeid is. De ráérsz, még nagyon fiatal vagy.
2014. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Elmondom én hogy látom. Valószínűleg van körülötted normális pasi, nem is egy de őket nem veszed észre és lerakod barát zónába. Minden lány ezt csinálja, hogy csak az ordas bunkókat keresik aztán sírnak, hogy nincsen rendes fiú. Lehet, te nem ilyen vagy és elnézést az általánosításért de én egyre inkább ezt tapasztalom...
2014. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek az 5.válaszolóvl. L
2014. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Beviz Elek ***** válasza:
100%

te választottál, nem mi


ha 16 évesen sokan kihasználtak mâr, akkor nem kellene mindenkivel ágybabújni. egy értelmes 16 évest nem lehet kihasználni mert nem ül egyböl f szra;)


javaslom a normális srácok között keresgélj, ne a domináns macsó kanok közt. csak siess, mery elkapkodják az értelmes csajok:)

2014. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 16 évesen még nem lehet olyan rengeteg tapasztalatod, és nem itt kell sajnáltatni magad, hanem továbblépni, Fiatal vagy, és még rengeteg dolog történhet veled! Csak válogasd meg az embereket magad mellett.
2014. jún. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!