Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bepótolható még, amikről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepótolható még, amikről amiatt maradhattam le, amiért 23 évesen még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
már nem.:/
2014. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy semmiről nem maradtál le.
2014. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem! Én is 22 éves korom körül éreztem rá az ìzére, viszonylag sok nővel voltam az évek során, de azóta is bennem van a hiányérzet :-(
2014. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:
hát már nem... Nem leszel már fiatalabb...
2014. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most miről beszél sok hozzászóló, 23 évesen még nem maradt le semmiről, akár 16 éves lányokkal is járhat,discozhat is,bulizhat, ha akar. Az égvilágon semmiről nem maradt le.
2014. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja 24 éves korodban leszárad a lompos ha még nem szexeltél előtte és összeragad a szád ha még csókolózni sem csókolóztál. Több mindenről aligha maradhattál le hogy nem volt barátnőd.
2014. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!