Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves fiúk nektek milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves fiúk nektek milyen a szép lány és milyen az átlagos?

Figyelt kérdés
belső leírás,külső leírás,képet is küldhettek:))

2014. jún. 16. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
14 éves fiúk még fiatalok. Nemhiszem, hogy megnézik a lányokat az utcán, bőven elég a saját kezük ebben a korban.
2014. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szép az amelyik szobaáll velem.
2014. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1

El vagy tévedve.

2014. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ugyanaz mint #2.
2014. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szép lány:

Külső: 160-170cm között, hajszín elsősorban fekete,barna ,lehet göndör,hosszú egyenes, csak ne legyen rövid.

sportos legyen,feszes és kissé napbarnított bőrű. nem szeretem ha 2kg smink van valakin,szeretem a formás popsikat,szép melleket(nálam a kis-közepes méretű a nyerő) de ne rakja ki mint egy r*banc, és ne is öltözködjön úgy.

az hogy szemüveges vagy sem, teljesen mind1.


Belső:bújós,aranyos,okos, jóhumorérzékű,megértő,megbízható

ne legyen pénzéhes, elég legyen neki a szeretetem.ne legyen túlzottan vallásos.

Kép: képet nem tudok, mert nem ismerek hasonló lányt.


átlagos lányt nem tudom hogy írjam le. aki már nem ronda az átlagos.

2014. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!