Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, ha benneteket egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ha benneteket egy srác (többször) szépnek, csinosnak, vonzónak, kedvesnek stb. nevez, akkor ebből észreveszitek, hogy bejöttök neki?

Figyelt kérdés
Nem csak ennyi van, mert többször megérintettük, simogattuk egymást, de azért mondogatok (illetve írok) neki bókokat is. Ti ez alapján tudjátok, hogy tetszetek a srácnak? És hogyan reagáltok? Mármint ha pl. nektek nem jön be az illető, akkor hárítjátok a bókokat, a testi közeledést, vagy akkor is engeditek? És akkor is keresitek őt pl. neten is ezek után is, ha nem jön be se a srác, se a bókolása? Illetve ha pl. tudjátok, hogy van esélye annak, hogy egy légtérben legyetek, akkor mondjuk chatelés közben ha a srác megemlíti, hogy majd találkozunk (jegybeírás), akkor valahogyan hárítotok, amennyiben "kínos" számotokra ez a helyzet? Tudom, sok kérdés, de nincs nagy tapasztalatom az ilyesmiben. Köszi a válaszokat.

2014. jún. 16. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy veszik észre! Elkönyvelik hogy milyen jó barátok vagytok, és továbbra is a bunkók után futnak...
2014. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

van hogy úgyse tűnik fel, mert valamiért természetesnek veszem, hogy ha nekem ez csak baráti, akkor neki is és csak szimplán kedves

pedig már nem egyszer volt, hogy tévedtem és még mindig nem esik le amíg nem elég konkrét

ha nekem ő barát, akkor nem zavar ha bókol, ha néha megérint vagy ha azt írja, hogy majd találkozunk

ha egyáltalán nem kedvelem az illetőt, akkor zavarna és nem is keresném

remélem mindent megválaszoltam :)

2014. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyakori bókolás szerintem már nem része a barátságnak. Ha nem jönne be, akkor hárítanám a próbálkozásait, mert amíg konkrétan nem próbálkozik be, addig nem igazán lehet erről normálisan beszélni, és valóban, kínosan érzem magam az ilyen helyzetekben. Szerintem az a lány, aki az állandó bókokból nem jön rá, hogy tetszik neked vagy nagyon buta, vagy hazudik, mert könnyebb elhitetni veled, hogy azt hitte barátkozol, mint kimondania, hogy tudom, hogy én kellek neked, de te nekem nem.

Viszont ha tetszik a srác, akkor gyakran megragadnám a lehetőséget, és ha nem is tapadnék rá, meg keresném állandóan, azért tennék arról, hogy érezze, hogy jól érzem magam a társaságában.

2014. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem akarok bántó lenni de benne van a pakliba, hogy a srác kihasznál.
2014. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!