Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, ha hirtelen elétek állna és megcsókolna benneteket egy olyan srác, akivel már többször flörtöltetek?

Figyelt kérdés
Nem volt közöttetek több, se randi, se semmi, csak flört, de az többször. Én nagyon rágerjedtem egy lányra, bár tudom, hogy nem ez a módja a dolognak, de eddig ha randira célozgattam, akkor kitért a válasz elől, meg poénnak vett mindent. Szóval mit tennétek a fentebbi esetben? Megpofoznátok a fiút? Vagy a továbbiakban elkerülnétek?

2013. febr. 1. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akart randizni, akkor egy pofon kinézhet.
2013. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát komolyan nem kértem még tőle randit, inkább csak utalgattam arra, hogy eljöhetne velem valahová. Puhatolóztam, inkább poénosabb formában, talán ezért is gondolta úgy, hogy "játék" az egész. És nem tudom, hogy ha komolyan elhívnám, akkor elhinné-e, vagy ezt is csak poénnak venné. Szeret hülyéskedni, szóval kinézem belőle, hogy nem hinné el, hogy komolyan gondolom.
2013. febr. 1. 21:50
 3/10 anonim ***** válasza:

hát, ezt így nehéz eldönteni

ha azért tértem volna ki a randi elől, mert van párom, de különben tetszik a fiú, akkor nem pofoznám meg

ha azért, mert nem kell pasinak, csak amúgy jól elvolnék vele, akkor lehet, hogy faképnél hagynám. pofozkodni nem szoktam

2013. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha ilyen bàtor vagy hajrà :D én biztos nem pofoznék, de szerintem õ sem. legfeljebb azt mondja többet ne. de jól is elsülhet. örülnék ha olyan sràc csókolna meg akivel flörtölök, megkönnyíti a dolgokat :)) azért leírhatnàd mi volt, kìvàncsi vagyok
2013. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mire vagy kíváncsi? Hogy miből állt a flört?
2013. febr. 1. 22:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha váratlanul ér, amilyen szerencsétlen vagyok néha, megijednék, s abból nem lenne csók, v behúznék egyet..

Ha bejönne s jól is csókol, akkor hagynám s visszacsókolnék. De ez az adott helyzetben derülne ki.


Ahogy írod, h kitért v el poénkotta, akkor nem kéne lerohannod, nem sülhet el jól.

Lehet kapnál, de lehet nem, lehet elkerülne, lehet nem. Szal ez akkor és ott derülhet ki.

Döntés a tied, s viseld a következményeit.

2013. febr. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet te lepődnél meg, mert vissza csókolna-és ,modjuk kivételesen jól tud csókolni-utána ott hagyna:)
2013. febr. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem hogy kitér a válasz elől meg poénkodik, az nem valami biztató jel, az ő részéről.. Én olyannal csinálom ezt, akivel csak szórakozok, de semmit nem akarok tőle. Ha egy ilyen megcsókolna, biztos ledöbbennék, és jól messzire elkerülném utána, de te tudod, hogy mit csinálsz.
2013. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bogesz:) ***** válasza:

Ez a szándékod? elé állsz és megcsókolod?...háát mit ne mondjak merész húzás lenne:DD bár ez a lánytól függ, hogy milyen ő...van aki autómatikusan lekeverne egy sallert, de ha te is nagyon tetszel neki akkor lehet inkább örülne, hiszen a szerelem vakk és akkor happy end meg minden...de sztem inkább konkrétan poénkodás nélkül hívd el randira, és akkor kisebb az esélye, hogy szar helyzetbe kerülsz:)

sok siker!!

16/L

2013. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én akivel flörtölök az biztos hogy lesmárolhatna.de van aki csak ugy poénbol flörtöl,vagy lehet hogy ö nem vette annak :D

lánytol függ! :D

2013. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!