Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan fiúk tetszenek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fiúk tetszenek, akikkel közünk sincs egymáshoz, nem illünk össze? Miért nem tudok egy csendes, egyszerűbb fiút szeretni? 24/L

Figyelt kérdés

Mindig olyanok nyomulnak rám, akik iránt semmit sem érzek sajnos. Akik meg nekem tetszenek, vagy csak kihasználnak vagy hülyítenek, vagy semennyire nem nyitnak felém.

Ha nem kéne majd egyszer gyerek, meg család, felhagynék az egész sza*r párkereséssel és élnék egyedül, nyugiban.


2014. jún. 16. 23:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Talán, mert a csendes, egyszerűbb fiúkat a gimibe már elhajtottad, aztán most otthon ülnek a depresszióba, mert nem kellenek senkinek?
2014. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
A hülye génjeitekben van benne!-.-
2014. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
49%
Mert nő vagy... Mind ilyenek vagytok, de te legalább felismerted ez. Ez már előrehaladás!
2014. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Gimiben senkinek se kellettem, mert csendes, egyszerűbb lány voltam.
2014. jún. 16. 23:12
 5/27 anonim ***** válasza:

Tehát a hvcs-k tetszenek, akik csak megdugnak párszor, de mivel nem akarsz egyedül felnevelni egy gyereket, ezért valahogy rá akarod venni magad, hogy egy rendes pasihoz vonzódj?

Szerintem próbáld ki a hipnózist.

2014. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a pont. A csendesebb fiú, akit 3-4szer visszautasítanak, az nem fogja magát törni. Amúgy meg ilyenek vagytok. Akik szeretnének, megbecsülnek, azt elhajtjátok, aki meg csak kihasznál, dugna veletek egy jót, azért meg oda vagytok... Elég furcsa felfogás, na mind1
2014. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Jaj nem csak a dugós-csendes véglet létezik. Hányok a gyémántfülbevalós, tapadósgatyás hülyéktől...

Csak egyszerűen ennyi évesen se találok olyan fiút aki vonz külsőleg, belsőleg és szeret is. Vagy szeret, de nem vonz semennyire, vagy nem érdeklem, pedig én odavagyok érte, amit nem mutatok ki nyilván mindig..

2014. jún. 16. 23:21
 8/27 anonim ***** válasza:
Sok pasid volt már?
2014. jún. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Kevés volt. De mért fontos ez?
2014. jún. 16. 23:30
 10/27 anonim ***** válasza:
Hidd el, fontos. Egyébként meg nem az lehet, hogy nem adsz elég időt ahhoz, hogy megismed az embereket?
2014. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!