Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy észhez térjen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy észhez térjen?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek még nem volt kapcsolata, mindenkit kikosaraz. Kb 1-2 hónapja megtetszett neki egy fiú. Köztem és a fiú közt évek óta kölcsönös utálat van (a barátnőm miatt kiakartam vele békülni, de a fiú elhajtott). Ez a fiú nem akar tőle kapcsolatot(többször is elmondta, persze a barátnőm háta mögött), csak barátkozni, smárolgatni és néha meghúzni. Többen próbáltuk lebeszélni erről az elcs*szett fiúról, de senkire nem hallgat.

A barátságunknak is lassan annyi, már nem tudok rá ugyanúgy nézni. Ja és persze ő se rám, mivel a fiú folyton uszítja ellenem.

Mit tegyek? Lebeszéljem róla, támogassam vagy sz*rjam le, hogy mit csinál? Sajnos az utolsó felé hajlok...

17/L



2014. jún. 17. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem feküdj le velem :D


Egyébként ha nem hallgat rád,egy nagyon jó barátnőjére és inkább a pasinak hisz,akkor meg is érdemli,hogy meghúzzák és otthagyják.Utána rájön,hogy egy barátnő szava többet ér akármelyik fiúénál.

2014. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösz inkább kihagyom, hűséges lány vagyok :).

De nem csak én mondom neki, hanem egy csomó másik barátunk is. Mindegy, ha csak magára hallgat, azzal nem tudok mit kezdeni

2014. jún. 17. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja,hogy neked pasid van?A francba :D

Hát akkor hajthatatlan,nem fogsz tudni vele mit csinálni,majd a saját kárán fog tanulni,aztán majd rájön,hogy a barátok nem rosszat akarnak :)

2014. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Naif_Hazazi ***** válasza:

"vagy sz*rjam le, hogy mit csinál? "

pontosan ezt kell csinálnod. ha beleszólsz csak te fogsz szivni , mert bármi történik te leszel a hibás, inkább legyél mellette ha pofára esik és mond neki hogy te megmondtad. legközelebb majd talán hallgat rád

2014. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!