Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk lányok! Milyen rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok! Milyen rövid nadrág az, ami már túl rövid?

Figyelt kérdés
Most arra vagyok kiváncsi hogy hol van nálatok a határ, képeket is küldhettek, körül is irhatjátok. Arra is vonatkozik a kérdés hogy ti mit vennétek fel, és milyenek örülnétek a párotokon. Kort és nemet is légyszi
2014. jún. 17. 16:26
 1/9 ASOT ***** válasza:
Hétvégén voltam egy bevásárlóközpontban, és ha hiszed ha nem köbö minden 3. lányon épp hogy pics@@takaró rövidnadrág volt.
2014. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
-.-... pasik (ráadásul anonim, arcnélküli idegenek) fogják megszabni neked hogy hogyan öltözködj? nembaj, gyönyörű "háziasszony" (csicska) leszel
2014. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha egy jó csajon van, akkor minél rövidebb, pasin térd felett egy picivel szerintem a legjobb.
2014. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen tényleg ezt látni a legtöbb helyen mostanában, és nincs is gond ha a csaj jól néz ki.


Csupán egy dolog megy az agyamra!

Az ha ezek után nekiállnak a nők hisztizni meg rinyálni, hogy jajj mind csak bámul rá meg mind csak dugni akar.

2014. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2es! ez hogy jött ide, ahelyett hogy sértegetni kezdesz, elmehetsz a francba. am fiú vagyok, és csak az hogy a barátnőmön nem szertek túl rövid nadrágot látni, kiváncsi vagyok hogy csak én vagyok-e ilyen régimnódi
2014. jún. 17. 16:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez alaktól függ. Túl rövid a pics.naci, amiből már kilóg, de ez is felvehető esetenként, az pedig hogy túl rövid-e, attól függ, hogy hová megyünk, és milyen az alakunk. Zárt helyre nem illik ilyenbe menni.

Aztán vannak olyan alakú lányok, akiknek csak térdig ildomos megmutatni a lábukat.

Fiúk is felvehetnek nagyon rövidet, csak takarja a seggvonalukat, különben b*zis hatást kelt.

2014. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont erről beszéltem. Ameddig nincs kint a segglyuka vagy a másik lyuka addig ne szólj bele mit vesz fel, nem a te dolgod.
2014. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ramcsiii ***** válasza:

Én szeretek rövidben lenni,ilyen túl rövidben nem [link]


Esetleg ez.. [link] Ez picit hosszab,de nekem is ilyenem van..csak nem tudom hogyan mutat egy fehérebb bőrű lányon,mert nekem is olyan és nem tudom mennyire szép..de hát meleg van..

2014. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DanteSparda ***** válasza:

[link]


ez tökéletes lenne egy lányon

24F

2014. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!