Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túlzás ha egy lányon olyan...

Túlzás ha egy lányon olyan pici rövid nadrág van hogy kint van a feneke alsó része? Ti felvennétek/felveszitek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 19:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem "túlzás" meg nem "kihívó" egyszerűen nem esztétikus és kész. Olyan mintha kinn lenne a tangád, az sem szexi, csak gáz.
2014. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Ízléstelen és közönséges az utcán a popót mutogatni. Ennyi erővel bugyiban is kimehetsz az utcára.

Soha nem vennék fel ilyet, max itthonra ha a Páromnak akarok tetszelegni.


Halál komolyan mondom: útszéli hivatásosokon láttam régebben ilyet.

2014. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Én strandra venném fel csak. :)
2014. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
gáááááz
2014. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem gáz, amennyiben azt az üzenetet akarod továbbítani a világ felé, hogy olcsó vagy és könnyen kapható. Ha ezt szeretnéd elkerülni, akkor vegyél fel rendes ruhát. Amúgy sem értem az ilyen nadrágot, ennyi erővel már totál felesleges felvenni is, egy átlagos bugyi takar kb annyit.
2014. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem venném fel, mert közönséges, r!bancos.

Egyszer láttam harisnyával és kilógott a megvastagított rész. Szánalmas....

2014. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

muszáj vagyok felvenni, mivel egyszerűen nem lehet mást kapni a boltokban. valamiért azt gondolják, hogy aki vékony testalkatú, annak feltétlenül létszükséglete a seggvillantás, és ezért normális rövidnadrágot nem lehet kapni 38as méret alatt.

illetve bocsánat, nem vagyok muszáj felvenni, és nem is veszem.

2014. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Igen, határozottan túlzás...Osztálytársnőm hordja, hozzáteszem a tanárok szeme ki is kerekedik, mikor abban a gatyában távozik a felelet színteréről....NAGYON GÁZ! :))
2014. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem túlzás, igen. Láttam ma ilyet egy lányon a fodrászkellékesnél. Nagyon szép volt a lány, tényleg. Éppen ezt fájlaltam a dologban a legjobban, hiszen seggmutogatás nélkül is gyönyörű szép lett volna, de akkor a külvilág véleménye is jobb lett volna róla.
2014. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon gáz. Igaz, hogy én is 34-es méret vagyok, és a nadrágok nagyon rövidek. Hiába nem találni egy rendes, normális nadrágot. Habár ki tudom fogni, de nehezen...

Ha lehet, divatból ne tegye ki senki azt, ami a ruha alá való...

2014. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!