Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én most szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én most szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy srác, két hónapja beszélgetünk neten, és nagyon jó barátok vagyunk. Mostanában sajnos egyre kevesebbet ír és ezért nagyon rossz kedvem van. Sokszor annyira hiányzik, hogy sírok, pedig csak barátok vagyunk, vagy mégsem? Mit gondoltok?

2014. jún. 17. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerelmes vagy igen :-)
2014. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha végre TE írnál rá? ;) Amúgy nyilvánvaló, hogy nem közömbös a számodra.
2014. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Ácsi! Csak neten beszélgettek? Személyesen miert nem találkoztok? Szerintem az ilyesféle nagyszerelmet inkább hanyagold.
2014. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól sejtettem:D

ó, én nem akarok nyomulós lenni, félek, hogy ha állandóan én írok (szokott ő is) akkor az nyomulás

Szoktunk élőben is, csak ő zárkózottabb típus, a legjobb barátjával van egész nap, meg most mivel szünet van, nem találkozunk annyit, szóval marad a facebookon beszélgetés :s

2014. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi. Amikor szerelmes leszel, azt tudni fogod, nem kell majd kérdezni.
2014. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát ha még nem találkoztatok akkor nem hinném, hogy teljesen szerelmes vagy belé mert oké, hogy írosgál meg, hogy bejön így a személyisége de még a hangját se hallottad semmi.. szerintem találkoznotok kéne.:)
2014. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!