Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba, legjobb barátok vagyunk. Neki más fiú tetszik. Mit tegyek? Fogadjam el, hogy ő sose lesz az enyém,vagy harcoljak érte? Hogyan mondjam el neki, hogy szeretem? Ha megharagszik?

2014. jún. 14. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
vegyél tőle búcsút és köszönj az üvegnek :)
2014. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Harcolj amíg tudsz. Úgy hogy ne árts neki semmivel se. Ne mondd el mit érzel, mert úgy is elutasít. Vagy lehet nem árt elmondani, de harcolj érte ha szereted. Ha úgy látod végleg elbuksz akkor fogad el és hagyd, hogy mással legyen boldog.
2014. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ! Az első válaszoló meg köszönjön az üvegnek! ;)
2014. jún. 28. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!