Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk mit szeretnek? Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mit szeretnek? Úgy értem, hogy a lányok pl. ha megfogják a derakukat, puszilgatják őket, de a fiúk mit?

Figyelt kérdés
Mi az a közeledés vagy érintés ami jól esik nektek?

2014. jún. 17. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha keszipjak a farkukat!
2014. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Leszopjak
2014. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jó ez egyértelmű, de nem ennyire szexuális dologra gondoltam, mert ez mindenkinek egyértelmű
2014. jún. 17. 19:48
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ölelés. Én például azért szeretem az együttalvást.
2014. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Beniy ***** válasza:
Ez személyenként erősen változó, de én például szeretem, ha egy lány nem fél odabújni, meg esetleg enyhén simogatja a mellkasomat. :)
2014. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
bárhol simogathat azt se bánom ha a főtéren megmarkolássza :-D
2014. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
bármilyen fizikai kontakt, ami nem fáj.
2014. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Legbelül nagyon szomjazzuk mi is a gyengédséget. Rengeteg eléggé kellemetlen önelemzés után sikerült valamennyire tudatosítanom magamban, hogy én is. Nehéz persze a megfelelő pillanatban a megfelelő spontaneitással kényeztetni minket, és teljesen illúzióromboló, ami utána következik, de asszem kár lenne ecsetelnem, hogy mégiscsak jobb azért megpróbálni...


Egyébként ha már régebben ismerjük egymást, és a melleddel hozzám érsz olykor, de teljesen azt hiszem, hogy véletlen volt, túl közel jöttél, de nem tehetsz róla, hogy a közelembe húzódsz, akkor kötelezően és elég durván el fogok töprengeni, hogy később hordjak-e neked virágcsokrokat esetleg, meg ilyesmi... Ez van, a mell hatalma leírhatatlan. Csak persze nem bedobva, meg nem úgy, hogy rám nyomod, rád nézek, hogy mi ez már, és csak vigyorogsz, mert az inkább arra való, hogy ne érjek rá veled találkozni sose, és még a látásom is romoljon rengeteget.

2014. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha első látásra kigombolja a nadrágomat,és szó nélkül lecumiz
2014. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 nax° válasza:

en azt is szeretem ha a cida melle kapok egy jo hideg sört is..

vannak,akik nagyon csunyan cumiznak.

szeretem,ha jobban beveszi es ha nem feledkezik meg arrol sem,hogy mielott elkezdte,nem vagtak le a kezet.

2014. aug. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!