Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Snoop Dogg miért lett ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Snoop Dogg miért lett ekkora divatkuŕva? Lányok nektek bejön?

Figyelt kérdés
Egy rapper srác volt, és egy szégyen amit mostanában művel, semmi köze már a raphez, hiányzik a régi snoop doggy dogg .:/ Szerintetek?
2014. jún. 17. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
bow-wow-wow-yippy-yo-yippy-yé!
2014. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kegyetlenül ronda. Valamelyik nap láttam a tv-ben a gangam style-os pasival az új számát, azóta sem értem, hogy a tv-sek hogy adhatták le..
2014. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megunta már annyi év után valószínűleg. A Bloods vs. Crips korszaknak meg már amúgy is vége. Plusz ebben van manapság pénz. Az emberek nem maradnak ugyan olyanok, amilyennek megismerted őket, ebbe jobb beletörődni, különben sok csalódás fog még érni.
2014. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
Én meg alapból sose értettem, hogy miért választ sok gyönyörű fehér lány egy ilyen néger mocskot. Baromi rondák, kivéve a félvérek, de azok is csak azért néznek ki valahogy, mert van bennük fehér vér!
2014. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Snoop Doggy Dogg-ként volt az igazi, 2000 óta meg csak megy le a lejtőn :(
2014. jún. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!