Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik egy srác, vonzalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy srác, vonzalmat érzek bejön nekem csak az öltözéke nem és kicsit változtatnék rajta ő ebbe belemenne az ugy milyen?

Figyelt kérdés

Kicsit más féle stilusba öltözik, és segitenék neki megtalálni azt a stilust ami nekem tetszik meg neki is közös nevezőt hoznék! Ha ebbe belemmen hogy a külsején változtassak vehetem ugy hogy annyira szeret hogy képes ez miatt megváltozni?

Mert arcra,testre nekem nagyon bejön eddigi legmegértőbb pasi akin látszik tényleg nem verne át! :)


2014. jún. 14. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélgethettek az öltözködésről, sőt ajándékot is vehetsz neki, de megváltoztatni valakit... Ha nem tudod elfogadni olyannak amilyen, az nagyon gáz.
2014. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gyere össze vele, ha ÍGY is el tudod fogadni, ahogy van. Lehet azért csiszolgatni, idővel... tanácsokkal, közös vásárlás, ajándékok, stb., de az nem várható el senkitől, hogy egyik pillanatról a másikra változtasson, és ha te nem az emberhez vonzódsz, hanem az öltözékhez, akkor nem túl mély kapcsolat várható...
2014. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Önző és gyerekes vagy. Neked nem való párkapcsolat, ha így gondolkodsz. Majd rájössz, hogy senkit sem tudsz, vagy ha tudsz is, nem szabad megváltoztatni. Rengeteg oka van ennek. Ha nem jó ahogy van, akkor inkább hagyjad.

Egy ilyen lánnyal szóba sem állnék kapcsolat céljából.


23/F

2014. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!