Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban ciki, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ciki, ha egy férfi olvas idézeteket? Nem a sablon facebook-os tini es tömeg idézetekre gondolok, hanem az igazi, értelmiségiekre.

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Van olyan is? :O
2014. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én könyvet szoktam olvasni, nem idézeteket.
2014. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem ciki, az sokkal inkább hogyha ehhez olyan természet párosul ha abban látja örömét, hogy vitatkozhat, érvelhet, másokat legyőzhet, élvezi ha kioktathat, kijavítgathat másokat. Már-már szinte állandó kötözködésnek számít az okoskodás, szellemi fölény éreztetése. Valójában sz ilyen szerintem lelkisérült, önbizalomhiányos és magát próbálja meggyőzni, hogy milyen értékes. Az sem túl előnyös ha lenéz másokat mert van valami tudásbeli hiányosságuk, viszont rengeteg dologban nagyon jól gondolkodnak. Más ha olyat tart hülyének aki tényleg sík hülye és gondolkodni sem tud.

23l

2014. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*az
2014. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mért volna ciki? Manapság már az átlag ember nem olvas semmit. Szerintem az a ciki. Én őrülök ha valaki bármit is olvas. Úgy könyebb a közös téma. 19/N
2014. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az értelmiségi dolgokat kár szégyellni.

Akinek az agykapacitása nem éri fel mindezt azokkal neked nincs dolgod.

Én speciel idézeteket meg verseket ritkán olvasok de ha belefutok akkor jó eséllyel átolvasom.

Mondjuk hozzám közelebb áll a novella és a regény.

Habár középiskolára már kikupálódtam verselemzésből is :)


Szóval szerintem nem ciki, csak nem minden közeg tudja ezt értékelni is. Ez így ennyi ne mindenkinek akarj megfelelni, hanem magadnak, aztán vagy elfogadnak vagy nem. Ne sirasd azt, aki nem fogad el, mert az úgysem lesz sem igazi nagy ő sem igazán jó barát. :)


23f

2014. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!