Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van köztetek ilyen? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van köztetek ilyen? 16/L

Figyelt kérdés

Egy csomó kérdésnél azt olvasom, hogy a lányoknak tetszik egy fiú, de mindegyiknél van közöttük valami kommunikáció. Sőt, a legtöbbnél ennél még több is. Mint pl mit tudjam én, lefeküdtek, vagy a pasi azt mondja, hogy szereti, aztán meg nem, meg... mindegy, még egy csomó ilyen.

Aki nekem tetszik, közöttünk nincs semmiféle kommunikáció. (Ez értelmes mondat volt?) Egész évben ha beszéltünk 10 mondatot, amiből 7-szer tollat kért... Sokszor úgy érzem, hogy csak én vagyok ilyen nyomi, hogy nem szoktunk beszélgetni, ezért most feltenném ezt a kérdést, hogy jogosan érzem-e így, vagy vannak még mások is, akinek pont ilyen/hasonló a "kapcsolatuk"?



2014. jún. 18. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de én is így vagyok vele, mint te...
2014. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát..nekem egy olyan srác tetszik,akivel még életemben nem beszéltem,csak a suliba szoktam látni.:') szerintem az én helyzetem is egészen reménytelen:DD 15/L
2014. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pacsit első! én is így vagyok vele :D
2014. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*pacsi második
2014. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy olyasvalaki tetszik, akivel minden nap skypeolok :'3
2014. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gabica12105 válasza:
Én is így vagyok soha nem beszéltünk :( de majdnem minden nap látom
2014. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem egy olyan tetszik, akivel nagyon ritkán, havi 1x beszélek, de az is, hogy gratulálok neki. (ő is és én is atletizálunk, csak más edzőnél, de ugyan ott) :l
2014. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
aki nekem tetszik azzal beszéltem néhányszor facebookon, de hát az nagyjából nem ér fel semmivel szóval nem vagy egyedül :)
2014. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!