Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti is irigykedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti is irigykedtek a kigyúrt vagány csávókra? Elsősorban vékony fiúkhoz szól a kérdésem!

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén,én rettentően irigylem ezeket a férfiakat,akik mondhatni profi testépítők és tökéletesen kidolgozott testtel rendelkeznek.Én is szeretnék ilyen lenni,ezért edzek keményen hónapok óta,de jelenleg még nagyon vézna vagyok:188cm és 82kg.Ezek a kigyúrt csávók bármelyik csajt megkaphatják,akit kicsit is akarnak,nincs olyan aki ellen tudna állni nekik,mindegyik álma egy ilyen erős,izmos,határozott,domináns férfi,aki fizikális erejét kihasználva késztet meghunyászkodásra másokat,ami örömmel tölt el minden nőt,ha ez a bizonyos férfi az ő párja.
2014. jún. 18. 15:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudj, de szerintem tévedsz. A közhiedelemmel ellentétben viszonylag kevés csajnak jönnek be a csupaizom tahó-tornyok. Végigolvasva a kérdés részletezését...

1.) Vagy iszonyatosan primitív és ostoba teremtmény lehetsz

2.) ...ja nincs több ennyi, az első van csak

2014. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
1 szó: Nem.
2014. jún. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Már megint itt vagy??????

Húzz már el!!

2014. jún. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak kedves vézna bajtársam, hogy vannak olyan nők (nem is kevesen), akik undorodnak a kigyúrt pasiktól.

Nekem pl. sörhasam van, és mivel a feleségem szereti a pocakos pasikat, így szerencsém van vele.


Mindenki megtalálja a maga párját!

2014. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül azokra gondolok,akik versenyeken is indulnak és minden négyzetcentiméter csupa izom a testükön,hanem a sima kigyúrt csávókra,mint amilyen pl.Vin Diesel: [link]

sztem minden lány elcseppen erre...

2014. jún. 18. 15:34
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem, mert tudom, hogy nem tudják azt megcsinálni, amit én.Illetve ők nem lesznek egyéniségek, ha csak gyúrnak és nem csinálnak mellé mást!
2014. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Lányként mondom, hogy a belinkelt képen az izomzat nekem már sok :)
2014. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Vékony vagyok és NEM!;)
2014. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Őszintén? Leszarom.
2014. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem nem irigykedek. Rossz szokás, sikerült majdnem teljesen leküzdeni az irígységemet némelyekre és átalakítani "leszarom őketre". :D Az izompacsirtát is meg azt a némbert is aki hasra esik miatta.
2014. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!