Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért szerintetek milyen büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés

Nyáron az osztálykirandulason felvenném a csajkat a fürdőszobában miközben fürdenek egy mini kamerával.( a lanyok 16-17 evesek és én is) A felvetelt csak én nezném meg! és ha ez kiderulne akkor milyen büntetésre számithatok ?? erre lennék kíváncsi.


Köszönöm az értelmes valaszokat!


2014. jún. 18. 19:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
7-es és amikor lefeküdnek vele, azt is felveszi:DD
2014. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De gondoljatok bele..., eléggé kicsi az esélye annak hogy észreveszik....
2014. jún. 18. 20:22
 13/15 Fényember ***** válasza:
Szerintem ne csináld! Ha ilyesmi történne..akkor tuti hogy a sulidban ilyeneket hallanál magad mögött "-Hé tudtad hogy ez a gyerek az aki más lányok után leskelődött? -Komolyan?? Fuj undorító perverz" lehet hogy így se vagy kapós a lányok körében ( ha ez miatt csinálod) de ha ezt megteszed még inkább nem leszel..másrészt meg nehogy a lányok valamelyike..jobb esetben feljelent ..rosszabb esetben pedig valamelyik apuka/bátyó/erős rokon megver ;) (amúgy a feljelentős dolgot ne vedd viccnek...haveromék..suliban tesi óra előtt behúzták az egyik kis r*banc osztálytársukat az öltözőbe lekapcsolták a villanyt és elkezdte a mit tudom én hány fiú tapizni...rendőrségi ügy lett belőle (a csaj nem akarta hogy az legyen csak megtudta az apja is))
2014. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

vagy nem.

tényleg megéri egy ilyen pitiáner f--ág miatt börtönt kockáztatni? Bakker 100000000000000 képre kiverheted a neten

2014. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bármilyen előre nem tervezett dolog közbejöhet, amivel lebukhatsz. Tényleg gondold meg. Szerintem nem éri meg.
2014. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!