Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kötelező gépjármű biztosításom...

Kötelező gépjármű biztosításom megszűnt díjnemfizetés miatt 12 nappal ezelőtt. Milyen büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
Hátralékom az adott biztosítónál nincs, de úgy tudom, hogy az autónak mindig biztosítottnak kell lennie. De már Nem emlékszem, hogy milyen (talán) napidíja van annak, ha nincs biztosítás a kocsin. Besorolás szempontjából a legalacsonyabb kategóriába tartozom, mivel nincs jogosítványom. Nagyon köszönöm bárkinek a segítséget, most kaptam meg az értesítést arról, hogy megszüntették, kíváncsi vagyok, hogy ez mennyibe fog nekem kerülni. Köszönöm szépen!

2014. máj. 24. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

kb napi ötszáz ft

,plusz az elmaradt bizti díj

2014. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A biztosítást újra kell kötnöd annál a biztosítónál, ahol voltál. Az utolsó díjjal rendezett naptól számítva az új biztosítás megkötéséig fedezetlenségi díjat kell fizetned, ami ha nem is napi 500 Ft, de tetemes összeg lesz. Minél hamarabb megkötöd az új biztit, annál kevesebbel megúszod!


A fedezetlenségi díjat itt találod:

[link]

2014. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
plusz 30% baleseti adót számolj a fenti linkhez...
2014. máj. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. máj. 26. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!