Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mitől van? Hogyan lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől van? Hogyan lehetne változtatni?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, lassan 17 éves.


Kicsit visszahúzódóbb vagyok nagyobb társaságokban, ugyanakkor teljesen nyitott is minden új ismertségre (új emberek, új barátságok stb.)

Viszont pár éve ennél rosszabb volt a helyzet, és azóta teljesen rám ragadt ez "zárkózott" szerep. Ha keresek is vkit, beszélek vele utána Ő ugyanezt nem teszi meg. Persze nem ráz le, jól elvagyunk, csak mindig nekem kell mindenkit keresnem. Ez elsősorban a lányoknál van így, de több fiúnál is. És ne azt képzeljétek, hogy minden egyes nap ráírok, odamegyek hozzá és zaklatom. :)


(Akikkel nap mint nap beszélek, tehát a legközelebbi FIÚ barátaim kivételek ez alól.)


Külsőre teljesen igényes vagyok, és amióta jobban figyelek az apróságokra a lányoktól is kapok pozitív visszajelzéseket.


Összegezve: Hogyan tudnám elhagyni a rám ragadt 'zárkózott' szerepet? Valamint miként lehetne változtatni h ne csak 1 irányú legyen a kapcsolat tartás?


(itt is elsősorban lányokra gondolok, bár az ismerkedésnek is hasonló az alapja.) :)


Előre is köszönöm a tanácsokat / tippeket! :D



2014. jún. 19. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezvan velem is.
2014. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sorstárs :D
2014. jún. 19. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:
mutad meg magad nekik, mutas meg hogy milyen vagy, járj közéjük a társaságba, mondd ki a véleményed, merj önmagad lenni félelmek nélkül
2014. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3:


Köszi :D Jó ötlet! Ha jött szembe ilyen helyzet mindig ezt csinálom, de ha én is generálok helyzeteket akkor talán többször lesz a fejükben és ez vésődik be a régi helyett. :)


Még 1x Köszi!!! :DDD

2014. jún. 19. 14:16
 5/5 anonim ***** válasza:

tudom, milyen nehéz másnak lenni, ha a környezeted folyton a régi énedtől vár reakciót, vagy a régi énedhez képest viselkedik veled...

megoldás lehet a környezetváltozás, másik város, vagy bármilyen helyzet, ahol az eddigi környezeted nincs jelen. korodból adódóan akár egy nyári munkát is el tudnék képzelni, mondjuk a balatonnál, vagy ilyesmit, hogy amikor "visszatérsz" a régi kerékvágásba, legalább megfontolják, hogy talán megváltoztál, és már az új viselkedésedet is észreveszik majd. :)

én is egy ilyen helyzetet fogok most kihasználni :P

amúgy bármilyen tét nélküli helyzetben, pl. idegenekkel, idegen városban, esetleg külföldi nyaraláson (vagy belföldin, tök mindegy, de a külföldiek sokszor viccesebbek :D), csak lazán engedd el magad és "próbáld ki magad" nyitottabb viselkedéssel :)

20+ lány

2014. jún. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!