Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác akit ismerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akit ismerek hónapok óta és nem vagyunk együtt de smárolunk ma pl bementünk egy eldugott helyre és ot egy kicsit több volt mint csók és nem tudom h most mi van köztünk mert egy kicsivel többet érzek mint barátság :// Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
leszoptad? jó nagy ribänc lehetsz :)
2014. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Egyszerű! Te beleszerettél, vagyis elindult valami részedről. Így ahogy leírtad szerintem neki csak szexre kellesz..De hát állj oda elé kérdezd meg hogy mit gondol a kapcsolatotokról.
2014. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem dehogy még én mondtam neki h nem szeretném h nagyon letapizzon
2014. jún. 19. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Erre rá fogsz fázni, szerintem csak szórakozni vagy jó neki, de kérdezd meg, ki tudja...
2014. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem tudom csak ő maradt nekem már apám anyám halott senkim sincs
2014. jún. 19. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:
És azért kell összejönnöd az első szembejövő pöc.csel akihez ragaszkodsz, de nem biztos, hogy megérdemel?...
2014. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kavarás megy. ez nem tűnik komolynak a leírásodból :/
2014. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát kérdezd meg tőle, h részéről mi van, de akkor meg gondolom te is elmondod, úgy fer!:D
2014. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!