Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánynak fontos nagyon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak fontos nagyon egy olyan fiúbarát, akivel nincs együtt, mégis mindent megbeszélnek?

Figyelt kérdés
Tudtok írni hasonlókat légyszi, hogy volt, de már nincs, és h utána milyen volt, vagy stb.

2013. aug. 19. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én exemnek van ilyen fiúbarátja, akivel már nagyon sok éve ismerik egymást. Természetesen nem bírtak magukkal és lefeküdtek egymással és lehet, hogy járni fognak. Ezért is az exem már.


Ellenkező nemek között egyszerűen nem működik a barátság. Végén mindig történik valami.

2013. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Még mielőtt lefeküdtek volna már vége volt? Gondolom már sejthetted akkor, h vmi volt/lesz :S

+

2013. aug. 19. 22:43
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem, nem nagyon fontos.. csak épp annyira mint egy barátnő.
2013. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt több ilyen fiúbarátom is. Az egyikbe beleszerettem. A másikkal elváltak útjaunk, miután ő talált párt és már nem ért rá.
2013. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

# 2:

Lényegében még nem volt vége a kapcsolatunknak. Viszont arra nagyon nem számítottam, hogy pont vele fog lefeküdni. Abban viszont biztos vagyok, hogy ezzel bszták el a barátságukat örökre. De ez már az ő problémájuk.

2013. aug. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ellen példát tudok írni az előző két válaszra. Több mint 10 éve van fiú barátom. Soha semmi nem volt köztünk és nem is lesz. Mindent tud rólam a legapróbb részletig és ez kölcsönös. Sokkal jobb mint egy lány barát, mert ő sokszor teljesen máshogy látja a dolgokat és simán lehülyéz ha úgy van.:)
2013. aug. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen lánybarátom, rövidke egy hónapot jártunk, de nem nagyon működött, szóval inkább hagytuk a dolgot, kb 3 éve a legjobb barátom, néha összeveszünk, van amikor durvábban is, bár inkább én szoktam rá megharagudni, elküldöm a búsp*csába, de tudja h nem szabad komolyan vennie, és max 1-2 nap elteltével már egyikünk sem emlékszik rá, nem vagyunk szerelmesek, de nem bírnánk ki egymás nélkül.
2013. aug. 22. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mert egy fiú teljesen máshogy látja a dolgokat, mint egy lány. Van egy ilyen barátom, régóta ismerjük egymást, neki már régóta nincs barátnője( több éve), és volt, mikor annyira rossz volt neki a magány, hogy a haját tépte, ott voltam vele vigasztaltam (nekem sincs barátom )és mégsem jöttünk össze. Egész nap oltjuk egymást, mint a testvérek, mégis mindent megbeszélünk egymással. Sosem próbált meg felszedni, én pedig nem próbáltam elcsábítani.
2013. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fontos, de sajnos a vége ennek szerelem. Ha a nő érzi, hogy gondoskodik róla ez a fiú barát, akkor simán beleszeret.
2013. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze! Meghalnék a fiúbarátaim nélkül!
2013. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!