Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok nem az igazságot szeretik hallani, hanem azt ami tetszik nekik?

Figyelt kérdés

Az igazság mindig fáj a lányoknak, de ha meg hazudok és azt mondom amit hallani akarnak az meg tetszik nekik, hiába hogy nem igaz! Ismerek olyan lányokat aki az igazság hallatán elsírja magát. Meg csak úgy simán alapból is, hogy belegondol hogy ő milyen?!


Miért működik így a gyengébbik nem?!



2014. jún. 19. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért van az hogy a fiúk nem az igazságot szeretik hallani, hanem azt ami tetszik nekik?


Ostoba kérdés. Ostoba általánosítás.

2014. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha azt mondom egy srácra, hogy ronda, azonnal jön ide vernyogni, ha azt mondom mikropénisze van, szintén. Akkor miért működik agy az elvileg erősebbik nem?
2014. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

akkor az őszinteségem, az önkritikám, a becsületem, miért nem értékeli egyik lány sem?


Kb 800-nál próbálkoztam már, és még csúnya sem vagyok...

2014. jún. 19. 18:32
 4/13 A kérdező kommentje:
van olyan fiú is, akiket nem érintenek meg lelkileg az ilyen szövegek ;)
2014. jún. 19. 18:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, van, pl. téged, de ha az ego szintedről leugranál az iq szintedre annyi neked.
2014. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mint ahogy vannak olyan lányok, akiket pedig a te szöveged nem érint meg. Ja hogy pont ezért nincs barátnőd. Éééértemmm.
2014. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez a 800 pedig irreális szám. Hazudj kisebbet, akkor nem feltűnő. ;-)
2014. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Példákat, konkrétumokat miért nem hozol fel? Miket mondasz? Milyen hangnemben? Én szeretem ha valaki őszinte, lehet tapintatosan is közölni ha pl. valamit hülyén gondol.

23l

2014. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
úgy látszik akik ide járnak azok elhagyták a humorukat valahol.
2014. jún. 19. 18:44
 10/13 A kérdező kommentje:

a 800 csak egy példa volt...


de most pedig még nem is írtam semmilyen igazságot, de már a kérdés alapján sokan felháborodtatok :))

2014. jún. 19. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!