Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok nem az igazságot szeretik hallani, hanem azt ami tetszik nekik?

Figyelt kérdés

Az igazság mindig fáj a lányoknak, de ha meg hazudok és azt mondom amit hallani akarnak az meg tetszik nekik, hiába hogy nem igaz! Ismerek olyan lányokat aki az igazság hallatán elsírja magát. Meg csak úgy simán alapból is, hogy belegondol hogy ő milyen?!


Miért működik így a gyengébbik nem?!



2014. jún. 19. 18:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%

Mert a kérdésnek melyik részét szántad viccesnek? vagy a válaszodban kellett volna keresni? Nem értem. Lehet tényleg nincs akkor humorom, de áruld már el, hogy ebben mi a vicces? És miért csak akkor írod, hogy ez amúgy vicc, amikor bizonyítanod kéne?

Miért nem egyből a vicc kategóriába írtad?

2014. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%
Ka azt írtam volna ki kérdésben én, hogy miért ilyen hisztis pi**csák a mai fiúk, akkor az alatt pedig azt olvasnád, hogy ők hogy meg vannak sértődve. Ez valahol logikus, nem? Vagy neked ez nem jött még le?
2014. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A fiúk abba lesznek szerelmesek amit látnak, a lányok pedig abba amit hallanak. Ezért sminkelik magukat a lányok és ezért hazudnak a fiúk! :)
2014. jún. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!