Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez hogy egy csomo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kriptozoologus921 kérdése:

Miért van ez hogy egy csomo lány a dagadt behemót pasikra bukik?

Figyelt kérdés
Minden lány más fiukat szeret de mi nálunk már egyre több lány inkább az ilyen dagadt nagyképű pasikba lesz szerelmes mert ők a kisebbeket így el intézik meg legalább megvédi őket.És szinte csak erre mennek hogy ki tudja őket megvédeni meg milyen behemót nagyképű.Miért van ez?
2014. jún. 19. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom én sem hogy honnan származik nekik ez a tévhit hogy minnél nagyobb ami ált (dagadtabb) hogy az hú de menő közbe lomha szarok ők azok akik legkevesbbé meg tudják őket védeni mivel egy szálkás vagy gizdább gyerek sokkal gyorsabb nem fárad olyan könnyen és sokkal szívósabbak is. De nem lehet nekeik megy magyarázni szóval mind1..
2014. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem spec. nem az eseteim a dagadt behemótok.
2014. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy verekedés amúgy sem azon múlik kinek mekkora a tömege, hanem a reflexeken. Mondjuk az összeölelkezős bunyó az hát az nem bunyó... Na mindegy. Szóval egy 70 kilós szálkás izmos srác lehet kékre zöldre veri a 120 kilós behemótot csak azért mert tudja hova kell ütni, hogy fájjon és mert idejében el tudja húzni a fejét az ütés elől.
2014. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én utálom a dagadt disznókat.
2014. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szóval ez a "megvéd mert nagy" egy nagy ökörség. Meg ez hogy "nem érzem nőnek magam egy vékonyabb férfi mellett". Az mi vicces szokott lenni mikor ilyet írnak. :D
2014. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
te, hallod, hol laksz? odaköltözök, ha az ottani csajok a dagadt palikra buknak xD
2014. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Mi a tosz, mire leszálkásodok a dagadt disznók jönnek újra divatba? Áhhh
2014. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebben a kategóriában a vékony fiúk sírása túlszárnyal lassan minden határt. Nem akarok senkit se bántani, de értse már meg mindenki: mindegy, hogy nézel ki, ha magaddal elégedett vagy, onnan csak a belsődet kell széppé tenni, és nem lesz bajod a pártalálással. A felszínes emberekkel meg ne foglalkozzatok. Valaki szeretne titeket úgy, ahogy vagytok.
2014. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt 124 kilós mackó barátom és 65 kilós gizda is, és mindkettőt nagyon szerettem. Ez nem testalkat-függő. Mindkét srác személyisége megfogott, odaadóak voltak az ágyban.
2014. júl. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!