Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak dagadt lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak dagadt lányok akarnak velem ismerkedni?

Figyelt kérdés

csak dagadt lányok akarnak velem ismerkedni ,ilyeneket mondanak nekem emberek hogy jó megjelenésű,jó kiállású,jó kötésú,jól nézek ki teljesen normális srác vagyok,stb.


DE mindig olyan kövér lányok jönnek oda hozzám akik 160 magasok 120 kg ,mi lehet az oka ennek ,és még kéretik magukat,semmi bajom a molett alakkal de 120 kb szerintem már sok főleg hogy én meg sportos vagyok és sportnak élek

22 éves vagyok


2013. dec. 4. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert látjuk, hogy milyen jól nézel ki, és szeretnénk, ha lefogyasztanál minket is. :D
2013. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
te vagy az, Norbi?
2013. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mer biztos, Sóher Norbinak hisznek ^^
2013. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
velem is ez van. Át kell értékelünk a dolgokat, és meg kell vele barátkozni :D Inni kell sajnos, mert a csajok választanak, nem a fiúk...beszoptuk :p
2013. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem hiszem el, hogy nem sikerül összejönni egy neked tetsző lánnyal
2013. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Passzold át őket nekem :) szívesen átveszem őket :) eseteim :)
2013. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
"....DE mindig olyan kövér lányok jönnek oda hozzám .." Most te panaszkodsz vagy dicsekszel? ( Olyan jol nézel ki, hogy a csjok mennek hozzád?)
2013. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 QueenRavenna ***** válasza:

Gyere bébi ismizzünk

22/150/150

2013. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert reménykednek abba hogy náluk nem a külső számít, fene tudja, én is kövér vagyok fiú létemre sajnos elég durván :S Bár 110 kiló alatt vagyok de voltam már 125 is amikor sokáig ültem itthon mert se munka nem volt se semmi, de mégis sokkal könnyebben mozgok hogy már 15 kilót dobtam le és 10 kilótól szabadultam meg közel 3 hónap alatt ugyanannyi evéssel de több mozgással. Jó nem azt mondom hogy egy álomférfi vagyok de sok lányt lenyűgöztem már a mosolyommal, de sajnos az önbizalmam az nulla egyszerűen én félek odamenni lányokhoz, pedig nem tudom mi bajom van mert régebben is így néztem ki és akkor aktívabban csajoztam ám, igaz nulla sikerrel de azért becsúszott már jó dolog, rengeteg csaj barátom van nem értem mi a baj velem. De nem panaszkodok hanem egyszerűen elmondom azt hogy reménykednek abba hogy kinézetük ellenére találnak maguknak egy jó kiállású pasit. És sokszor tényleg nem a külső számít mert ismerek egy srácot teljesen vékony, jó van rajta izom tehát kondizik és egy kb velem egy magas kövér lánnyal jár aki szintén nagyon jól néz ki, szóval nem értem mi igazán a problémád. A szép lányok meg nem mennek csak úgy hozzád oda, neked kell kezdeményezned.
2013. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én meg nem vagyok kövér, mégsem merek odamenni a pasikhoz! Örülj,hogy érdeklődnek! Ha jobb csaj kell meg szerezz!
2013. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!