Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 22 éves fiúnak írnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 22 éves fiúnak írnék szerelmes levelet, az mennyire ciki?

Figyelt kérdés

Csak látásból ismerem, ő valószínűleg azt se tudja ki vagyok. Facebookon nincs fent, de az email címét meg tudnám szerezni, és akkor emailben leírnám neki hogy tetszik nekem, és lenne-e kedve találkozni.


Gondoltam arra is hogy valami indokot kitalálok, ami miatt elkezdenénk beszélgetni, de nem nagyon van ilyen.. Meg mivel facebookja nincs, arra nem számíthatok, hogy esetleg el fogunk kezdeni chatelni.


Szóval szerintetek le merjem írni ezt így konkrétan hogy tetszik nekem? Nem ciki így, hogy ő még csak nem is ismer engem?

21/L


2014. jún. 19. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Írd le nyugodtan.
2014. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát kicsit az. mi van ha nem is akar ismerkedni?
2014. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Marc Bolan ***** válasza:
Kezdd inkább beszélgetéssel.
2014. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Majd ha pofára esel és elsüllyedsz szégyenedben, majd megtudod hogy mennyire ciki...

21 éves vagy, de eszed mint egy óvodásnak!

2014. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
fenébe nekem van facebookom, nem lesz ebből sült galamb.
2014. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy kezdjem beszélgetéssel? Chaten lehetne, de emailben ez elég fura lenne. Ő nem olyan fajta fiú szerintem aki neten akarna levelezgetni
2014. jún. 19. 18:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Én értékelném ha egy csaj írna nekem valami szépet, mert az azt jelenti, hogy tényleg érdeklem, hiszen vette a fáradtságot, hogy egy "cső mizu"-nál több vakert nyomjon
2014. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Marc Bolan ***** válasza:
Személyesen kéne. Úgy is látásból ismered. Ha legközelebb látod, akkor szólitsd meg.
2014. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem láttam már régóta és nem is valószínű, hogy látni fogom. Szóval a személyes ezért nem jó
2014. jún. 19. 19:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, főleg, hogy nem tudsz vele élőben találkozni. Ha én kapnék egy ilyen üzenetet, az jutna eszembe, hogy biztos tényleg tetszek neki, mert vette a fáradságot, hogy keressen. Ez nagyon jó pont. :) De azért óvatos lennék, mert mi van, ha szivat, valamilyen okból. 20/F
2014. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!