Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ez a 2 felső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ez a 2 felső hol ri. Cos? 16/L

Figyelt kérdés

Az egyik kedves barátnőm folyton beleköt a ruháimba, hogy elméretezett szakadt rongyok meg, hogy ilyeneket csak a mai tini ribik vesznek fel... -.-

[link]

[link]


2014. jún. 19. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vedd fel, úgy könnyebb megmondani ;)
2014. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek.
2014. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem venném föl. Annyira fényévekre van az én világomtól, hogy nosza
2014. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A ruha nem ri-ban-cos. Nem a ruha ri-ban-cos.
2014. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Most komolyan ez a 2 felső hol ri. Cos"


Ha felvetted, akkor a belsejük! Kimosni gyorsan!!!



Bocs, csak viccelek, nem hagyhattam ki :D



Amúgy nem ribisek, de én azt se mondanám, hogy csinosak

2014. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ilyet én soha nem vennék fel. Az első szmplán csak ronda a második még talán elmegy...
2014. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem azok
2014. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem ribis. olyan semmilyen. se nem cuki, se nem laza, se nem elegáns, se nem semmilyen.
2014. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem divatosak már... olyan nagymamás ruhák, kicsit öltözködhetnél ribisebben, ne ilyen konzervatív felsőkben járj... mondjuk ezek a felsők is lehetnek ribisek, ha nem veszel fel mást hozzá, csak egy pár magassarkút
2014. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ezeken a válaszokon röhögök fél órája xD

lehet csak nálam nagyon tág a határ de szerintem meg az van, hogy az ilyen ráérő semmittevő naplopó emberek meg akarják mondani, hogy milyen legyél meg hogy mi a divat SZERINTÜK és mivel szinte mindenki másként látja a világot, illetve vannak ilyen klikkesedések pl. rokker, punk, diszkós k.va, plázacica, főnök kedvence, yolo baromság, páwa b..zik, stb. emiatt általában mindenkinek az tetszik jobban amelyikhez közelebb áll. Ilyen f._szságokkal én nem is foglalkoznék. Ha tetszik, kényelmes, jól érzed magad benne és úgy gondolod, hogy jól áll akkor hordjad egész nyugodtan :)

Nálam a tekinteteddel, mosolyoddal, kedvességgel, barátsággal, gyengédséggel és őszinteséggel sokkal többre mész mint akármilyen külső extrákkal. Persze van egy alsó szint valahol homályosan, de felső is van nálam.

24/F

2014. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!