Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből komolyan az jön le,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből komolyan az jön le, hogy érdeklem?

Figyelt kérdés

A barátom kicsit féltékeny, mert az egyik haverja szerinte kicsit érdeklődik utánam. Nem ismerem a srácot, mármint, nem beszéltünk még 5 percnél többet.

Eleinte nagyon távolságtartó volt velem, egyszer leültünk beszélgetni, azóta meg tök kedves. Egyszer mikor kint ültünk, átölelt. Tegnap én bent ültem az ágyon, ő meg valamit ivott üvegből a konyhában, és adott nekem is, meg néha észrevettem, hogy néz.

Mivel nem ismer, így a személyiségem kötve hiszem, hogy érdekelné, maximum a külsőm, de szerintem csak túlreagáljuk.


2014. jún. 8. 20:02
 1/1 anonim válasza:

Valószínű,hogy tetszel neki és a háttérből már rég figyelt csak hát ugye nem mert lépni mert mégis csak a barátjával jársz és milyen lenne ha rád mozdulna.Szerintem tetszel neki és próbálj meg nem félre érthető helyzetekbe kerülni.

De az is lehet hogy csak ismerkedni akar veled,bár ennek kisebb az eshetősége.

2014. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!