Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy képzelte? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy képzelte? Hogy mernek emberek ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja regisztráltam egy társkeresőre. De nem használtam, mert előfizetéses volt, utána el is felejtettem, hogy ott vagyok. Tegnap délelőtt bejött egy vadidegen férfi a munkahelyemre, és engem keresett. Papírok és egy boríték volt a kezében. Komolyan kezdett el hozzám beszélni, félre hívtam, és megkérdeztem ki ő, mit akar. Mondta, hogy a társkeresőn látott, kinyomtatta a képem, és az alapján keresett meg és utazott, hogy megtudja van-e esélye nálam. Mondtam, hogy ne haragudj, de azóta ismerkedek valakivel, és nem. Annyit elmondott, hogy nem volt nehéz megtalálnia, üzletekbe ment be megkérdezni, hol találhat meg engem. Nagyon megijedtem, nem értem hogy mit képzelt, majd a nyakába ugrok? És adott egy szerelmes levelet is.
2014. jún. 20. 08:55
 1/10 Mr. Truth ***** válasza:
81%
Hogy képzeli hogy érdeklődik egy áru után aki nem mellesleg saját magát tette ki kirakatba... ebadta helfgot bácsija...!
2014. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ez elég fura sztori .Tudta az illető ,hogy mit dolgozol melyik városban ? Nekem egy kolleganőm ismerkedett társkeresőn .A második randi után kirámolta a padsas a lakását /követte merre megy haza / Szóval csajok ez veszélyes is lehet !
2014. jún. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt társkeresőre tetted fel az adatlapodat, ahol bárki, aki szintén ott van, megtalálhat és ha úgy érzi, ismerkedhet veled. Valamiért ez a férfi úgy érezhette, ha személyesen megkeres, az hatásosabb, az ő fejében biztos romantikusnak tűnt a dolog.


Másrészt viszont azt hiszem, érthető, hogy a legtöbb ember kiakadna, ha egy vadidegen nyomozgat utána és a munkahelyére is utánamegy. Ez inkább a creepy kategória.

2014. jún. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

#1 jól mondja :D

Amúgy talán ha nem tennéd ki társkeresőre, hogy mi a teljes neved, hol laksz, hol dolgozol, hol tartod pótkulcsot a lakásodhoz és a kocsidhoz stb, ritkábbak lennének az ilyen esetek...bár a kifinomult stílusából, lehet nem te hibáztál, hanem pechedre egy CIA ügynöknek tetszettél meg....

2014. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem raktam ki ilyen adatokat!!! Teljesen lesokkolt mikor mondta hol látott. Ő mondta, hogy lenyomozott! És akkor még én vagyok a hibás? Becenevet írtam ki! Nem a nevemet. Sem hogy hol lakok! Ennyire hülye nem vagyok, bocs!
2014. jún. 20. 09:27
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Ha jól értem. Volt egy pasi akinek nagyon bejöttél. Személyesen is képes elmenni hozzád, szerelmes levelet ad stb. Szóval találtál egy romantikus férfit erre megsértődsz.... Valszeg neked semmi se jó.
2014. jún. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sose beszéltem vele, vadidegen férfi, aki ráadásul a munkahelyemen zaklatott. Bocsi, de normális ember nem csinál ilyet. És nem nyomozza le hogy ki vagyok hol dolgozom, és gondolom az is természetes, hogy kinyomtatott rólam képet és azt mutogatta akinek csak tudta, hogy rám találjon, nem mellesleg én ismerkedek egy jó ideje, csak éppen elfelejtettem hogy fent vagyok azon az oldalon. de ha megerőszakolnának, az is az én bajom lenne... csak mert van egy két ilyen retardált.
2014. jún. 20. 09:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként mondom, hogy ez durva. Nem te vagy a hibás kérdező.

Örülhet a csóka, hogy nem jelentetted fel zaklatásért.

Vannak beteg embereket sajnos. De ez azért szerencsére nem általános, társkeresőkön azért a többség nem ilyen.

2014. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy ott a társkeresőn látta a mail címed és aszerint megkeresett Facebookon? Ott kint van hol dolgozol? Hú... Igaz én már ráb..tam egyszer,lehet azért félnék,de én tuti össze szarnám magam! Én társkeresőn jöttem össze pasimmal,de ém kajak leellenőriztem! 😁
2014. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ilyen nyilvanos adatokat nem adtam meg. Fbn meg kapcsolatban vagyok.
2014. jún. 20. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!