Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal nem rég jöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nem rég jöttem össze és ő már többször csókolózott, én viszont még egyszer sem. Nem akarok nagyon bénának tűnni ha esetleg megcsókolna. Valaki adna nekem egy pár jó tanácsot? Mit hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 16:31
 1/8 Bukor Peti ***** válasza:
ezen ne gondolkodj. a gyakorlat teszi a mester :-) senki sem profin kezdte. csak add magad, úgy is meg lesz elégedve veled :-)
2014. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én attól is félek, hogy esetleg elrontom és kiröhög vagy nem tudom. Csak egyszerűen félek... :/
2014. jún. 4. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Jönni fog magától, nem kell tőle félni. :)
2014. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg neki nem ez lenne az első. És ő már tapasztaltabb, mint én. Egy kicsit ez is zavar.
2014. jún. 4. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha kiröhög, akkor egy bunkó, és hagyd ott.
2014. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd te is leszel még tapasztalt. Ne izgulj ezen. :)
2014. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5: Akkor ott is fogom hagyni hidd el...

#6: igyekszem nem parázni... :)

2014. jún. 4. 17:57
 8/8 PearlDiver ***** válasza:
A barátod felelőssége, hogy biztonságérzetet ébresszen benned, és neked csak el kelljen lazulni, élvezni és tapasztalni.
2014. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!