Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, boldogabb életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, boldogabb életetek volna, ha nem kellene szexelnetek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 15:25
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
nem hinném, hogy bárki is arra vetemedne, hogy neked privit írjon
2014. jún. 22. 21:57
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ha ezt nem írom a végére, a pasik imádják elhitetni magukkal, meg a nőkkel, hogy "ők jobbak, mint a többi", és ezt be akarják bizonyítani.

Kitapasztaltam már, hogy nagyon kell vigyázzak, mit írok le, mert elárasztanak a virtuális fa$zok.

Úgyhogy azért, mert a kérdésedből ítélve veled senki nem akar szexelni, nem biztos, hogy más is ettől szenved, ne tudd jobban :D

2014. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nagyon igaz amit az elozo irt ..sajnos sok pasi bekepzelt azt hiszik hogy ök a legjobbak..-termeszetessen tisztelet a keves kivetelnek mert volt aki valoban minoseg volt de az arány az lehangolo ha mondjuk 10 pasit veszunk abbol álltalaban 1 akire azt lehet mondani hogy na ez nem volt rossz de a tobbi csak nagykepu hancur bekepzelt spricc kiraly..bedugja aztan hegedul masfel percig es aki bujt aki nem elmegy aztan kulturatlanul elvezes nelkul hagyja a partnerjet..szoval ebbol van sok mig a minosegbol meg ritka mint a feher hollo..szoval nem veletlenul aki nagyon ajanlja magat az csak reklam de semmi mas...azokobl senki nem ker meg aki kivan ehezve sem mert akkor jobb egy mupajszer amert akkor nem kell hallgatni a sok suket dumat mig lekerul a bugyi aztan sehol samli.. csak magyarazkodas ...szomoru de sok lany ezzel ért egyet mert a tapasztalat leviszi a grafikonon a lécet és ezzel senkit nem akarok megbantani.
2014. jún. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
sose kell, csak szabad.
2014. szept. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
13. Milyen furcsa, ugyanezt tapasztalom én is, sajnos ez a többség. :/
2014. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos igaza van az előttem szólóknak. Sőt, olyanokkal is találkoztam, akik konkrétan szívességként élték meg, hogy engem is el kell juttatni a csúcsra. Illetve kedves expasim, aki elvárta a rendszeres szopást, de kinyalni csak néhány havonta egyszer méltóztatott. Nem is volt hosszú kapcsolat... Tanulság, akinek nem az az első, hogy te elmenj, lapát. Sok idiótától menthetitek meg magatokat.


A kérdésre válaszolva, meg én sajnos egyszerűen nem bírom huzamosabb ideig szex nélkül. Max 2 hónap. Szerencsére soha nem is kellett várnom ennél többet.

2014. dec. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb lenne a barátom szexuális étvágya, na, akkor boldogabb lennék!!!!!


23/N

2015. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Ha nagyobb lenne a barátom szexuális étvágya, na, akkor boldogabb lennék!!!!!


...hát hogyne...

csak téged hagyjon ki belőle, mi?

2015. febr. 1. 07:05
 19/25 anonim ***** válasza:
13-as és 15-ös azért arról a nő is tehet, hogy nem mindig tudunk nektek orgazmust okozni... Ha egy nőnek szinte minden tabu a sok nyalás,csók, szopás,ujjazás és így is azt várja el, hogy a 2 merevedés között csodát tegyen a férfi akkor nehéz dolgunk van, szóval kettőn áll a vásár...
2015. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

számomra a szex csak egy plusz dolog egy kapcsolatban.. nem az alapja,de egy olyan fűszer amit nem hagynék ki mert nagy kár lenne!!

23L

2015. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!