Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Előfordult már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előfordult már veletek, hogy felvettetek harisnyatartót, vagy combfixet? Milyen alkalomból?

Figyelt kérdés
-egy a természet szépségei iránt érdeklődő férfi :-)

2014. jún. 20. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pl randi, vagy alkalmi ruhákhoz, de van hogy hétköznap is hordok combfixet.
2014. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak combfixet hordok, pl.dolgozni is :)
2014. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ági 22 ***** válasza:

Én is szoktam combfixet hordani, munkába, hétköznapokon is. Harisnyatartóm is van, de az kényelmetlen, maximum szexhez felveszem.

Most is az irodában hűvös van, ilyen esetekre van nálam mindig egy combfix, hogy ne fázzanak a lábaim.

2014. jún. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Abból az alkalomból hogy a harisnyanardág lecsúszik, és valahol a combom közepén van az üllepe. Ez persze megelőzhető a bugyi+harisnya+franciabugyi kombinációval, de az macerás.
2014. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
harisnyatartót szoktam néha -csak szexuális céllal-, barátom nagyon szereti.
2014. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer buli után felpróbáltam a barátnőm harisnyatartóját a fürdőszobában, király volt :-)
2014. nov. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szexhez volt h felvettem :)
2015. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!