Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harisnyatartót vettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harisnyatartót vettem, hogy meglepjem vele a páromat. Viszont nem vagyok az a modell alkat és azt vettem észre, hogy rajtam nem úgy áll, mint a képeken. Szerintetek ez nagyon nagy kiábrándulás lenne neki?

Figyelt kérdés
Kicsit van pocim meg a combom sem mondható vékonynak. Tapasztalatok?Nem csökken így az önbizalmatok? Tudom, hogy a párom így szeret, meg minden csak nem akarom,hogy cikisen süljön el a dolog. 65kg vagyok és 170cm. Nagyon izgulok, hogy mit szól hozzá!
2010. aug. 9. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ettől kiábrándulna, sőt.
2010. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha már itt tartunk mg egy kérdés :P Harisnyatartó combfixszel de bugyival vagy a nélkül??????
2010. aug. 9. 14:30
 3/13 anonim ***** válasza:

bugyi nélkül


és gondolom nem most lát először meztelenül,nem fog kiábrándulni...

2010. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Úúúúúúhhh... :) Elnézést, de ezt most elképzeltem :) igazából helyzetfüggő, de ha nincs bugyi, viszont van valami rövidke szoknya... na az mindent üt :)
2010. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ha bugyival,az csakis kivűl lehet!! ;) de a kisszoknya-ruha bugyi nélkül az még jobb :)))
2010. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kösz a tippeket! Ha van még ötlet jöhet nyugodtan!
2010. aug. 9. 14:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

harisnyatartó + combfix = nagy királyság!

olyan nem létezik, hogy rosszul állna valakin :)

ne azon parázz, hogy hogyan nézel ki benne, tuti jó lesz. arra figyelj, hogy szexis maradj, ne pedig görcsös.

2010. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Az én párom lesz@rja hogy milyen szexi cuccot aggatok magamra, azt szereti ha nincs rajtam semmi.
2010. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Beatrix17 ***** válasza:
100%
Már bocs,de ha veled van,nyilván nem véletlenül...Tehát ugy szeret,ahogy vagy!!!Erre még sexi rucit is teszel,imádni fog!!A nőiesség nem súly függvénye!Légy vadmacska,és teperd le:)!!
2010. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Harisnyatartó combfixszel nagyon jó! Nyugodtan vedd fel, rajtad is biztosan szexin fog állni! ;) Bugyit nem muszáj venni hozzá, hiszen úgyis hamar lekerül. :P Viszont a harisnyatartó és a combfix természetesen maradjon az ágyban is, hiszen most ez a lényeg. ;)
2010. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!