Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi miatt folyton ruhakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi miatt folyton ruhakat akarok venni magamnak, mi legyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy csaj, akinek szinten nagyon sok ruhaja van, es minden ruhajaban van kepe a facebookon. A pasi, aki nekem tetszik folyton like-olgatja a kepeit, ahol persze minibbnel minibb ruhakban villog a csaj.

En ezek utan pedig ugy erzem, hogy ugymond versenyeznem kell a csajjal. Pont ez van a sminkcuccokkal is. Az egyik kepen ki van pakolva neki az osszes sminkcucca, parfumjei, szemfestekei, puderei... en persze lattam ezt a kepet, azota megszallottan havonta 10.000 koltok szinte sminkcuccokra, csak azert, hogy felzarkozzak.


2014. jún. 21. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez egy anyagi versenyben dől el,akkor bárki is nyer az is maga lesz a vesztes.Az igényesség,szépség és tudás nem ezen múlik!
2014. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ügyes :-D:-D ,csak így tovább !!! Téged nem lájkol a pasi ?
2014. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy téged jobban megnézzen, ne vegyél ruhát! Legyél ruha nélkül vagy ami még izgatóbb, legyen rajtad nagyon kevés ruha!


Érd el a mosolyoddal, a tekinteteddel azt, amit ő a ruháival. Egy kapcsolatban nem ruhák vannak, hanem emberek. Én nem a ruhák alapján választottam párt magamnak. A kisugárzás sokkal fontosabb!


44/F

2014. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ó te jó ég.

szerintem állj le, nem ez a fontos, és ha tetszel neki, nem a ruha miatt!

2014. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!