Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ez még neki belefér az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez még neki belefér az ártalmatlan flörtökbe, mi a véleményetek az esetről?

Figyelt kérdés

Rövidben, tömören felvázolva.

Van egy munkatárs, aki sokat flörtöl velem. Határozottan kifejezte, hogy tetszem neki. Hosszabb távollétem esetében keresett privát e-mailben, kifejezte a társaságom hiányát. Az esetek többségében flörtöl velem beszélgetés közben, de komoly témákról is sokszor szó esik. Külsőleg is dicsért.

A bökkenő ott van, hogy 2 éve élettársi párkapcsolatban él. Mennyire vehető komolyra egy ilyen pasi?

Én különösebben nem mertem kijelenteni neki semmit. Viccelődve el vagyok vele, tiszteletben tartom az ő párkapcsolati viszonyát. Viszont olykor úgy érzem,hogy elveti a súlyt. Talán Neki ez még belefér a párkapcsolatába?

Feleslegesnek tartom, hogy beleéljem bármibe is magam. Előbb utóbb úgyis én esnék pofára. Viszont érdekelne mások véleménye erről. Idővel úgyis kiforrja magát...


2014. jún. 21. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szívesen megdugna. Ezen mi nem világos ???
2014. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Talán naivitásból ez még nem jutott eszembe, viszont ez a tény sincs kizárva. :D
2014. jún. 21. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Tuti megdugna.


Annyira vedd komolyan, hogy a párkapcsolata mellett szeretne titokban téged megdugni, vagy akár tartósan kefélgetni is.


5% az esélye, hogy komoly kapcsolatot kezdene veled és otthagyná a mostani barátnőjét.

2014. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Senki sem fektet ennyit valakibe, ha nem akarná lefektetni legalább egyszer. ( vagy legalábbis nem reménykedik benne ).

Ez így van, ilyenek vagyunk XD

2014. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te is érzed, hogy nem fér bele az ártalmatlan flörtökbe. Ha neked ez még nem jutott eszedbe, akkor kiváló alanyra talált benned.
2014. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mind felrekurunk. Ilyen az elet.
2014. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!