Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú-lány barátságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú-lány barátságba belefér az együtt alvás?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 11:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy egy ágyban.
2014. jún. 7. 11:10
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi más nem történik alatta, szerintem igen.
2014. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is....nincs ezzel semmi baj:D
2014. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Nekem van is van egy lány barátom. Mi is aludtunk együtt. Rá pár hónappal jöttünk rá hogy akkor egyikünknek sem volt párja,még sem történt semmi. Megállapítottuk hogy nem vagyunk egymás esetei,annak ellenére hogy Ő tényleg csini csaj és Én is vagyok egyel szebb az ördögél:)

Meg persze neki se és nekem se fordult meg akkor a fejünkben hogy lesz valami,meg az előtt se meg utána se.Valahogy alap hogy szexuálisan ne vonzzon.

2014. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ramcsiii ***** válasza:
Miért is nee :)
2014. jún. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Belefér, de azért fura. Hány évesek vagytok? Mi történik, ha a srác akaratlanul is felizgul?
2014. jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk. Csak mert mi már 5 éve ismerjük egymást, és nemrégen együtt aludtunk. :) Nem vagyok az esete, meg félti is a barátságunkat... Nekem régen tetszett.
2014. jún. 7. 11:26
 8/10 anonim ***** válasza:
98%
Mi is kipróbáltuk, óriási dugás lett belőle... :D
2014. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
belefér simán. de ha csórónak felál, ak nem tehet rólla. Annyit tegyél meg hogy ne érjen hozzá 1ik testrészed se, és főleg ne öleld meg mert különben tuti felveszi a formáját.
2014. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Több is akár. :)


23/l

2014. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!