Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolat más nemzetiségűvel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat más nemzetiségűvel?

Figyelt kérdés
Volt/van valaki ilyen helyzetben, vagy ismer ilyet? Úgy tűnik egy ilyenbe kerülök bele és kitudja mi lesz. Hosszútávon a távkapcsolat így nem működne, de csak 1 évem van itthon a suliból még.
2014. jún. 21. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Gratula, éljen a multikulti! Aztán majd, ha ott hagy három néger gyerekkel, ne mondd, hogy én ne modnta meg! -.-
2014. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen néger gyerek? :D Elég földhöz ragadt vagy...
2014. jún. 21. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nekem ilyen kapcsolatom van már 3 éve. Mi tervezzük az esküvőt és a gyerekeket.
2014. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen nemzetiségű?
2014. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!