Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elfogadni azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfogadni azt, ha valaki nagyon előnytelenül néz ki?

Figyelt kérdés
A külsőm nagymértékben kihat az életemre, így a párkapcsolataimra is. Néha már kimozdulni sem merek a házból annyira durva a helyzet, fényképet nem is készítek magamról, mert annak általában sírás a vége. Próbáltam tanulással elterelni a figyelmem, de nem jártam sikerrel. Nem tagadom, néha már az élethez sincs kedvem, de nem vagyok önveszélyes. Próbálok optimista lenni, de vannak dolgok, amiket képtelen vagyok elfogadni. Nemsokára 20 éves leszek, de siralmas a helyzet. Mit tennétek a helyemben?

2014. jún. 21. 15:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%
na mesélj hogy nézel ki. pesten sűrűn látni igazán undorító embert.
2014. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2014. jún. 21. 15:05
 3/31 anonim ***** válasza:
4%
Ismerős helyzet. Sajnos a lányok miatt nem is lesz jobb nekünk sosem. A lányok gondolom téged is csúfoltak már, hogy ronda vagy. Én is nem egy lánytól kaptam márm eg, hogy ronda vagyok, akinél bepróbálkoztam vagy tök tiszteletlenül bántak velem pusztán a külsőm miatt. Ennyit arról, hogy a lányoknál kevésbé számít akülső, mint a fiúknál, meg, hogy ők jóságos, érző szívű lények. A nagy lóf-szt! Max magukkal szemben érzékenyek, meg önzőek és csak a saját érdekeik érdeklik őket. Ritka kegyetlen faj a lány én mondom nektek, sok-sok tapasztalat után. Régen még is hittem, hogy a lányok renddes, jóságos lények, de szerencsére rájöttem, hogy milyen kegyetlenek és csak dugásra jók.
2014. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Semmit,ugyanígy vagyok vele,tudom milyen érzés.Nem lehet elfogadni véglegesen,de nagyjából beletörődni és elfogadni lehet,én már itt tartok régóta.Ha ennyire nem kellek senkinek sem,akkor nem,ennyi.
2014. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
De a belsődbe még bele lehet szeretni. Légy mindig önmagad!
2014. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
azt sejtettem h lány vagy, de mi ami miatt siralmas? töppedt ikerszarkóma van a fejeden? v 150 kiló vagy? mi a para?
2014. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
25%
Milyen a külsőd?Vékony vagy?..akk edz sokat és már is több az esélyed..vagy az arcoddal van bajod?
2014. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék átmenni önsajnáltatásba, mert az nem vezet sehová, de ez az élet egyáltalán nem élvezhető számomra.
2014. jún. 21. 15:08
 9/31 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akk is edzhetsz,mert az senkinek se árt,de hogy is nézel ki?Mi nem tetszik magadon?
2014. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Ezt nem lehet elmondani, de az összhatás borzalmas.
2014. jún. 21. 15:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!