Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiúnak azt mondtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak azt mondtam, hogy utálom, hogy tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy az első találkozónk lett volna, de mindkettőnk hibájából nem jött össze. Én túlreagáltam, és azt írtam neki, hogy utálom. Bár nem is olvasta még el az üzenetet, de már bánom, hogy megírtam neki ezt pár órája, vissza szeretném csinálni. Még most írjam neki, hogy sajnálom, hogy túlreagáltam, és beszéljünk meg egy másik találkozót? Nem szeretném megvárni, amíg csak a 'gonosz' üzenetet látja, mert tényleg akarok vele találkozni, és őt is akarom. Mit csináljak? Akit érdekel, üziben leírom a sztorit, hogy miért nem jött össze, hátha jobban látja a helyzetet. Köszi előre is!
2014. jún. 21. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Hülye p*csa.
2014. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
küldj magadról egy képet neki, ha érted....
2014. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte és mondd meg az igazi okát! Ha értelmes a srác értékelni fogja!!
2014. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szia hát engem érdekel a sztori ird le hátha tudok segiteni
2014. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kérj tőle bocsánatot
2014. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De miért itt kérdezed, és m iért nem rögtön írsz neki bocsánatot, annyira nyilvánvaló, hogy ezt kellene csinálnod...
2014. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha leírod lehet tudok még segíteni. Nekem is volt olyan üzenet, amit megbántam, de az részegen írtam. Ilyenkor a legjobb megmondani, hogy figyelj ne haragudj, de úgy érzem túlreagáltam az egészet. Emberek vagyunk, hibázunk, de általában egy ilyen dolog szerintem megbocsájtható. Mondjuk attól még, hogy nem jött össze nem utálnod kéne.
2014. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!