Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Baratomnak nem mondtam el...

Baratomnak nem mondtam el tehat hazudtam neki hogy tehetnem jova?

Figyelt kérdés
Nagyon bant a dolog mielott lefekudtunk azt mondtam neki hogy egy fiuval vtam elotte. Nem tudom hogy mondjam el neki hogy o vette el a szuzessegemet. Feltem hogy lenez mert neki mar sok kapcsolata volt. pedig vereztem is nem tudom hogy nem vette eszre

2012. szept. 20. 07:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egyszerűen mondd el neki,biztos örülni fog neki,gondolom nem annak hogy hazudtál hanem annak,hogy neked ő volt az első!!!
2012. szept. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

elég gáz hogy nem vette észre

ha ekkora b@rom, akkor fölösleges elmondani neki...úgyse fogná fel, hogy ez mit jelent

2012. szept. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat o sem lehett valami tapasztalt, de egyszeruen kozlod vele, hogy marpedig te szuz voltal, ezert is vereztel.
2012. szept. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Ebből lesz még szar kapcsolat. Már hazugsággal kezdeni. Gratulálok. Mond el neki és kész. am sem tom mit kell ezen szégyelni. Ha szeret úgysem néz le ha meg nem akkor kit érdekel
2012. szept. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már feltetted 1-2 hete...azóta sem sikerült elmondani neki??
2012. szept. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ez azért elég gáz,legyél már annyira érett hogy akit elvileg szeretsz ahhoz őszinte vagy,ha a szexhez érettnek gondoltad magad akkor ilyenkor is legyél nagylány.Komolyan a mai lányok hova osztogatják el az eszüket??
2012. szept. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok fiatal, már felnőtt vagyok :) És ő is az. Épp azért nem mertem elmondani, mert ő már sok lánnyal volt eléggé. És gyanítja szerintem, mert látta hogy vérzett rá is kérdezett de tagadtam
2012. szept. 20. 10:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Na persze, felnőtt vagy. Legfeljebb hivatalosan. Nem értem ezt mért nem lehet elmondani a másiknak. Egy normális, komoly, őszinte kapcsolatban ez nem jelenthet gondot. De gondolom a tiétek nem ilyen... :)



És akkor mi a frász van, ha még nem csináltad? NEM FÉR A FEJEMBE. Lenéz emiatt? Ha lenézett volna emiatt alapból nem is kellett volna lefeküdnötök... tudod én mikor adnám magam oda egy olyannak akit nem is érdeklek igazán!! Kezdjük ott, hogy nekem nem is kéne olyan pasi aki sorban döntegi a nőket, legyen neki kevés, de azokat tudja is megbecsülni! Persze ez csak én vagyok.

Ez van... hülye voltál. ^^

2012. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%

Ha nem vette le, hogy mi a szitu, akkor sajnállak. Nekem hiába tagadtál volna, ezt nem lehet nem észrevenni.

Inkább nem érdekli, csak jót dugjon és kész.

Sajnálom de szerintem nem csak nem érdemes elmondani neki, de még vele lenni sem lehet nagy szám.

2012. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
:):D
2012. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!