Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném tartani a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném tartani a kapcsolatot az exemmel, aki dobott, de valamiért ő nem akarja velem, miért?

Figyelt kérdés
Békésen váltunk el, azt is mondta, hogy barátok maradhatunk, és ezt komolyan is gondolta. Nemrég felkerestem, de azt mondta, inkább soha többé ne keressem. WTF? Miért?
2014. jún. 22. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván azért amiért dobott. és ha egy lány aztmondja hogy maradjatok inkabb barátok abbol nem lesz nahy haverság.
2014. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért dobott, mert talált magának mást.Viszont egy évig együtt voltunk, sosem veszekedtünk, minden hibátlan volt. Talált mást és most vele van. Szóval nem értem az okot. Miért?
2014. jún. 22. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem volt minden hibátlan ha talált inkább magának mást.
2014. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

minek kell vele tartani a kapcsolatot?


a régi munkahelyedre is visszajársz ha kirúgnak?

2014. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Ébredj fel! Mással van. Nem kellettél neki, ami nem véletlen.


És az a másik barátnő nem biztos h repdes az örömtől ha te az exe tartod vele a kapcsolatot. Fordítva neked sem esne jól...

2014. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogadd el én is elfogadtam hogy hiába probalkozom ő nem akar semmit ez van :((
2014. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!