Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi tolerálna egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi tolerálna egy ilyen tetkót a combomon?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem keresek kapcsolatot, de érdekelne, majd ha ott tartok, és ha combomon ilyen stílusú (koponya) tetkó lesz : [link] akkor milyen eséllyel indulok a férfi szívek meghódításért. Sportolok, izmos vagyok, tehát nem hájas lábra kerülne a "cucc" és nagyon illik hozzám a koponya.

köszi

22/L



2014. jún. 22. 19:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Ha adsz mások véleményére, tegyél le a tetoválásról, kicsi szívem.
2014. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen nagy, szerintem.
2014. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Ne haragudj de ezért feldobnék egy marék pofont és alázavarnálak
2014. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%

Biztos van, akinek bejön, de nekem speciel nagyon nem tetszik. Persze ízlések és pofonok, ha neked tetszik, akkor hajrá! Biztosan fogsz találni olyan srácot, aki szeret Téged és a tetkódat is elfogadja. :)

18/L

2014. jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Áhh, merevedési zavaraim lennének, ha a pina közeléből így nézne rá a cerkámra ez a face.
2014. jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2014. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
én imádom épp ezt a képet és nagyon sok minden fűződik hozzá, tudom, h sokaknál kiveri a biztosítékot és sokan borzasztó csúnyának tartják, de mérem az esélyeimet :D
2014. jún. 22. 19:51
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem is van 3 tetkóm, és még lesz jónéhány...

Így engem nem zavarna, sőt, kifejezetten szexi számomra. De szűznek, nem tudom mennyire tetszene.

2014. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
köszi, gondoltam, h tetkós irányban kell keresgélnem majd párt ...és h gondolod a "szűz" szót? :) remélem tetkó-szűz, igaz?
2014. jún. 22. 19:54
 10/20 anonim ***** válasza:
nem a legnőiesebb tetkó, de ha ilyen a stilusod(pl. metálos vagy) akkor kifejezetten jó, nekem tetszene, főleg ha szép combod van:)
2014. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!