Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A trágár beszéd tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A trágár beszéd tényleg szükséges, hogy valaki igazi férfi legyen a lányok szemében?

Figyelt kérdés

Eddig mintha úgy vettem volna észre, hogy a lányok szemében több lenne valamivel az a fickó, aki gyakran használ nvulgáris kifejezéseket, mint pl. b...meg, g...i, f...om és a többi. Aki nem beszéli ezt a nyelvet, azt mintha nem tartanák közel sem olyan férfiasnak, mint az előbbieket.

Ki hogy gondolja?



2014. jún. 20. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, a lányok szemében egy alpári bunkó. Így havernak elmegy, ha néha néha kimond egy trágár szót, a csajok is megteszik, de ha valakinek minden 2. szava az, az már gáz. Néha előfordul, de némelyik idióta alfahímnek érzi magát, ha így beszél.
2014. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz.
2014. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább hanyagolandó...


De komolyan, szerinted normális nő aki szerint ez menő? :D Idióta barátnőt akarsz?

2014. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi van gec.i? :D
2014. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem rohadtul nem ettől lesz férfi valaki..
2014. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Aki időnként mond ilyen trágár szavakat az valóban belefér, én is sokszor elugatom így magam ha ideges vagyok vagy valami, de azért nem így beszélek általánosságban.


Én barátnőm kifejezetten utálja azokat akik alapból ilyen trágárul beszélnek és még vannak jópáran így vele. Az ha valaki időnként kiejt egy baz....meget vagy ehhez hasonlót az még okés de ne használja állandóan.

2014. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én csak akkor káromkodom nagyon ha valami felb...
2014. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak a megfigyeléseimet írtam le. Lehet, figyelmesebbnek kellene lennem. :)
2014. jún. 20. 22:52
 9/14 A kérdező kommentje:
Ágnes, sajnos ismerek olyan fickót, aki alpári nagy paraszt, de mégis mindig van nője. Felnőtt nőkről beszélek természetesen.
2014. jún. 20. 22:53
 10/14 anonim ***** válasza:

Na jó, de milyen nője?

Nekem a lakótársam ilyen, nagyjából minden kötőszó és mondatvégi írásjel helyett valamilyen káromkodás van. És igen, vannak női. De azok olyanok is. Még amelyik ki is néz valahogy, az is csak addig elviselhető, amíg meg nem hallod, hogy ő is pont ugyanolyan alpári bunkó. Zsák a foltját :D

2014. jún. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!