Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Totál kiakadtam a haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totál kiakadtam a haverom miatt. Hogy lehet valaki ilyen aljas?

Figyelt kérdés
Nagyon összevesztem(nő ügy miatt) a férjemmel, és pár napra átköltöztem a barátnőmhöz gondolkodni. A férjem az egyik haverját küldte, hogy menjek haza. Két napig szinte folyamatosan sírtam, elég cudarul néztem ki mikor átjött a haver. Próbált vigasztalni, megölelt, hogy most már minden rendben lesz, és mikor magához húzott megfogta a kezem és elkezdett vadul csókolgatni. Én ellöktem magamtól és kiabáltam, hogy takarodjon, és soha életemben nem akarom többet látni. Lehet, hogy a férjem küldte rám direkt?

2014. jún. 22. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A vigasztalós szex nem ritka. Most nem tudunk eleget, de simán lehet, hogy ez nem aljasság volt:)
2014. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ha ilyet kinézel a férjedből akkor miért vagytok még házasok ? ha meg ő küldte szint úgy miért vagytok még házasok ?
2014. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem a férjed küldte, csak félreértette a helyzetet. Esetleg ha mégis benne volt akkor baromi nagy a baj:) kevés az info
2014. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tartom, hogy a férjed átküldi a feleségéhez a barátját hogy az idióta módon nyomuljon rá. De esetleg kérdezd meg a férjedet. Amúgy se ártana beszélnetek ha már így elköltöztél napokra
2014. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pontosan, azért költöztem el, mert kiderült egy nő ügye, ezen vesztünk össze. És azzal érvelt, hogy azt sem hiszi, hogy én nem csalnám meg soha. Mert szerinte egy házasságban előbb vagy utóbb mindenki félrelép.
2014. jún. 22. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor baromi nagy a baj. Rádküldte ezt a barmot hogy igazolja magát. sőt, azt fogja mondani,hogy megcsaltad a haveroddal, hiszen csókoloztatok.
2014. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!