Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a férfiak?

Figyelt kérdés

Szóval pl itt a gyakorin. Valaki leírja a mellméretét (az mindegy hogy kicsi vagy nagy) és 1000-en ugranak, hogy látni akarják. Vagy ha pl olyan a kommentem egyes szexuális kérdésnél ami jónak számít, akkor már jön a privi.

Még nem fogtam fel, hogy komolyan, ennyire nem számít, hogy ki milyen, de már dugnák? Minden nőben csak a lyukat látják? Ugyanez a való életben is...


2014. jún. 22. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Mért olyanok a nők hogy nem azzal kezdik hogy mit csinálnak, milyen nyelveken beszélnek, mi a hobbijuk hanem arc kor és lakhely nélkül kapásból leírják a mellméretüket? Mit várnak szerinted?
2014. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezek nem férfiak, ezek szűz fiúkák akik csak monitoron láttak meztelen nőt
2014. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom az én hozzászólásom ihlette a kérdésedet. De beleszaladtál, nem véletlen volt az irónia. Egyébként elsőnél a pont, miért úgy reagálnak a nők ahogy? Na ugyanazért a férfiak is úgy ahogy...
2014. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1. azért mert ez kell nektek. Minek legyen az idő húzva a hobbi kérdéssel, mikor nem erre vagytok kíváncsiak...
2014. jún. 22. 22:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Had reagáljak a felvetett dolgokra:


- Valóban nem számít ki milyen (főleg a tiniknek) A legtöbb férfi minden nőt megdug ha nincsen következménye és felelősség (és nem beteg illetve ápolatlan a nő)


- De nem, nem látjuk minden nőben "csak a lyukat".


- Többnyire aki a mellméretét feszegeti egy ilyen fórumon arról feltételezzük, hogy annyira sötét hogy képes akár képet is szolgáltatni róla. Én férfiasan, derekasan bevallom hogy szívesen látok képeket cicikről, ahogy a legtöbb férfitársam is. Különösen ha az a kép egy valós női cicit ábrázol, nem photoshopolt műalkotást. Így néhányan kapunk az alkalmon és kérünk képet, próba cseresznye.


27/F

2014. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sok a hülye, itt pedig még jobban koncentrálódnak.

Nem értem ugyanakkor mi a problémád, létezik tiltás gomb, meg válaszolni se kötelező.

2014. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En mondjuk osszeakadtam normális fiuval/férfiuval is ,akii nem volt kíváncsi az alakomra,vagy éppen arra hogy milyen sexuális vágyaim vannak. Kicsit fura volt,mert általában csak ilyen kérdések jonnek,szoval tulnyomorészt a férfiak csak a lyukra mennek...Elismerem h mi is a szép férfiakat nézzuk meg,de azért nekem pl nem fontos az h hány centiméter a farka,meg hogy miylen vastag.
2014. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sajnos sok az ösztönlény...a másik fele akik meg nem azok, azoktól a társadalom ezt várja el, mert ha nem ezt a látszatot keltik akkor lenézik őket sokan...engem sokan lehülyéztek amikor feltették a nagy kérdést:

"mit nézel meg először egy lányon?"

válasz:

"az arcát abból is a szemét és a mosolyát"

és jött ugye a reakció, hogy én milyen pasi vagyok meg milyen hülye........úgy néz ki ezt várja el a társadalom sajnos...van aki nem áll be a sorba, van aki beáll a sorba kényszerből és van akiket csak az ösztön irányít...én így látom ezt a dolgot

2014. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 4-es válaszod elolvasva, nem értem a kérdést miért tetted fel.
2014. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!