Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak barataim, de kozben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak barataim, de kozben megsem? Aki hasonlo cipoben van, mit csinal?

Figyelt kérdés

Jobb kategoriat nem talaltam, bocsi :)

Szoval vannak barataim, foiskolarol, volt kozepiskolas osztalytarsak. Nagyon jol elbeszelgetunk, elnevetgelunk. Viszont ok mashogy szeretnek kikapcsolodni, mint ahogy en szeretnek. Hiaba hivnak hazibulikba, discoba, beulni valahova. Mindennek az a lényege, hogy igyanak. Én nem szeretem az alkoholt. Lehet maradi vagyok, de nem gondolnam, hogy csak alkoholtol erezheti magat jol az ember.

Legjobb baratnom pedig messze tanul tolem, o jonne el velem sportolni, szinhazba, de mivel messze van, nem tud. Egyedul pedig en sem megyek.


Lehet eroltetni kellene a bulizast? Kesobb megbanom, hogy nem mentem? De most ugy erzem, hogy nem szivesen megyek?


2014. jún. 22. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
nem muszály innod sokféle képpen jólérezheted magad például, van még speed, fű, lsd varázsgomba kinek mi:D
2014. jún. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképp vagyok, mondjuk kulturális területen dolgozom, szóval itt akad pár művészi hajlammal megáldott ember, akivel tudok menni színházba, múzeumba, stb. De a konkrét baráti körömből senki sem ilyen, mindenki inkább részegen akar partizni, ami tőlem elég távol áll.

Szerintem ne erőltesd a dolgot. Én nem bántam meg eddig, hogy így alakult. Attól még a barátaimmal jól megvagyok, annyi, hogy én hétvégén nem csapom szét magam velük valahol, de józan állapotban bármikor máskor tudok velük találkozni, sétálni egy nagyot vagy beszélgetni.

2014. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Micsoda otlet, kedves elso! Ez az opcio nem jutott eszembe! :D


2# De jó lenne, ha nekem is lennenek ilyen ismeroseim a kozelemben. :)

2014. jún. 22. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!