Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul csókolok a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul csókolok a barátnőm szerint, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Előtte is volt egy kapcsolatom, őszerinte meg jól csináltam.

Mostani barátnőm nekem is fura, ahogy csinálja, kicsi a szája is és nem is nyitja ki úgy ahogy én szeretem, kis lyukon kell turkálni neki.(tudom sokan pont a kis "lukat" szeretik-,-) Fiúk lányok egyaránt írhatnak.


2014. jún. 23. 01:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igyekezz.
2014. jún. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ez a rossz ez relatív. mindketten mást szoktatok meg.

hangolódjatok egymásra, szerintem ha beszéltek róla, az sem nagy hülyeség... őszintén. "miért nem nyitod ki jobban a szádat?" persze nem számonkérően, hanem csak érdeklődve kérdezd meg. talán csak ennyibe kerül, és máris jobb lesz.

vagy pont elmondja, hogy nem szereti, úgy, ahogy te.

de ha nem beszélitek meg, akkor így marad...

2014. jún. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Magam módszeréről: kis nyál kenőanyagnak, aktív nyelv és ajak mozgás.

"Ventilátorozni" nem szoktam, nagy ritkán pörgetek egyet az egész nyelvemmel.

Általában a végét szoktam izgatni a másiknak. Közepesen szeretem kinyitni vagy ha nagyon vad vagyok akkor teljesen kinyitom a szám, bár nála ez lehetetlen volt.

2014. jún. 23. 01:09
 4/13 A kérdező kommentje:

#3: nem akar rólla beszélni, meg a kedve is elment neki én meg tök szarul érzem magam, de talán majd ráveszem.

Ő kb úgy csinálta, mondom, hogy kis szájnyillás és épp hogy -bizergált- stimulált valamit. Jól esett, én ezen nem akadok ki, ingyen csók, ingyen szex minőségét nem nézem, mert jobb mintha a rötyibe végződne. Más kérdés, hogy én rávezetem az akció közben a pácienst.

2014. jún. 23. 01:13
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért a nemeteket kiirtatnátok.
2014. jún. 23. 01:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez a csaj hibája. Néma gyereknek...
2014. jún. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

ingyen csók, ingyen szex...

figyi, hagyjad szerintem ezt a csajt :)

komolyan szégyen ami ma megy, mintha a húsboltban reklamálnának a mócsingos húsér'...

most sem az a lényeg, hogy ő is élvezze, hanem a saját "technikádat" ecseteled itt, és a te büszkeséged van megsértve...

és nem írom ki a nememet és lepontozhatsz. :) 3-as voltam, most már kevesebb jóindulattal.

2014. jún. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy szereti. Majd összecsiszolódtok.
2014. jún. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Leírom, mert legyen miből kiindulni. azt meg senki nem tudja, hogy ki vagyok, meg az se érdekel, hogy kik vagytok, csak a problémára koncentrálok.
2014. jún. 23. 06:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet összecsiszolódni. Ha nem szereti ahogyan csókolsz, később se fogja. Tapasztalat.
2014. jún. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!