Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem rosszul csókolok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem rosszul csókolok. Hogy változtassak rajta?

Figyelt kérdés

A mostani barátnőmmel csókolóztam először és akkor meg se mozdítottam a fejem csak a nyelvemmel körkörösen sőt igazából még az ajkaimat se :S

Azonban azóta a barátnőm is így csókol.

Szerintetek hogy kéne megcsókolnom rendesen a csajom?Mi a jó csók titka?


2010. szept. 28. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A jó csók titka a kitartás és a hajlam a kísérletezésre. Kb. ennyi...
2010. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem nézne furán ha máshogy csókolóznék vele.Szóval ha próbálgatnám a különböző csókolózási "pózokat".
2010. szept. 28. 17:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik témában leírtam egy lánynak, úgyhogy átmásolom:

"Nemrég csókolóztam egy fiúval, aki hát valljuk be, borzalmasan csinálta. Előtte 2 barátom volt, mindkettővel nagyon jó volt, de rájöttem ez csak azért, mert engem utánoztak. (Lehet nagyképűen hangzik, de nagyon jól csókolok.) A fejed az automatikusan fog mozogni, ha kell. A nyelveddel pedig nehogy körözzél körbe-körbe, mint egy légcsavar... nem körözni kell, annak semmi értelme. Keresd a nyelvét, majd "dörzsöld hozzá" a tiédet..lényegében simogatod vele, mélyebben, majd ki. Tehát inkább ki-be mozog a nyelved, mint körbe-körbe. Persze, ha a srác akar irányítani és béna, akkor úgyis úgy lesz, ahogy ő akarja. Viszont még 1 tanács: a legelején csak szájrapuszi, 2szer 3szor, majd a nyelveddel finoman nyald meg a száját és csak ez után hatoljatok 1más szájába. Ne legyen olyan durr bele fíling. Sok sikert!

Ha van még kérdésed, írd le nyugodtan!

21/L"

2010. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel és az utolsóval :D
2010. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát én elég bénán csinálom mi csak körözni szoktunk a nyelvünkkel és egy 15 másodperc múlva vége :S


Gáz lenne ha azt mondanám hogy most máshogy csókolózzunk?Próbáljunk ki mást?Mert szerintem nem jó hogy olyan hamar vége...

2010. szept. 28. 17:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Erről nem beszélni kell... nehogy már megvitassátok előtte, hogy most hogyan fogjátok csinálni. Te vagy a fiú, kapd el és csináld!

2. voltam

2010. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Én is a párommal amikor először csókolóztam (már túl voltunk mással az elsőn) ő kicsit bénácska volt, de pár nap után rávezettem és azóta nagyon jól csókol. Fejjel nem muszáj mozogni csak ha úgy érzed és a körkörös mozdulatokat hanyagold ez így leírva is hülyén hangzik. Úgy dörzsöld oda a nyelved az övéhez mintha nyalnál ez a kezdő lépés aztán ez lehet intenzívebb, érzékiebb...
2010. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy senki sem csókol rosszul, csak a partner nem megfelelő!


Mondjuk a fiúnak kell vezetnie, ez tény! Döntsd jobbra/balra a fejed, és ne körkörösen csináld, hanem "megszakításosan".


Bekúszik a nyelved a szájába, megnyalod a nyelvét, kicsit kihúzod, megismételed. Közben néha becsukod a szád és megpuszilod, az ajkaiddal beveszed a szádba az egyik ajkát stb...


nekem ez jön be, mielőtt valaki lepontozna.


de a legjobb az ami ösztönösen jön. ha túlságosan rágörcsölsz, akkor ennyire sem fog menni.

2010. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy mindig én közeledek felé a csókkal.Lehet hogy ő azért nem mert rosszul csókolok?
2010. szept. 28. 17:56
 10/12 A kérdező kommentje:
De amúgy általánosságba ha rosszul is csinálom az kizáró ok hogy ne szeressen csókolózni vagy hogy szétmenjünk?
2010. szept. 30. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!