Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínos lesz ha netán összefutok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos lesz ha netán összefutok vele? Ti kiröhögnétek a pasi helyében engem ha meglátnátok?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszett (én is neki) de csak facebookon ismertük egymást. Viszont szeptembertől mindennap egymás mellett fogunk elmenni. (egymással szembe lesz a sulink) Sokat chateltünk, szexchateltünk. Úgy volt, hogy eljön hozzám (talán még le is feküdtünk volna) csak nekem anyumék nem engedték meg,mert, hogy idegen. Meg ő is volt, hogy elhívott hozzájuk aludni, de visszautasítottam. Megadta a telószámát, felhívta, hogy elnézés téves.(tudom gyerekesen viselkedtem) Megígértem neki, hogy majd szeptemberben keresni fogom, de egyre jobban kiábrándulok belőle. Sőt még barátnője is lett. Én megfogattam, hogy nem keresem de szerintem nagyon gáz lesz ha összefutunk.
2014. jún. 23. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
2 töketlen...
2014. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*megfogadtam


Csinálj úgy mint ha semmi sem történt volna. Egy szót se fog szólni.

2014. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem nevetnélek ki. Szerintem nem lesz kínos. Velem is történt már ilyet semmi extra nem volt benne.
2014. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jézusom,ez veszett fejsze!
2014. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!